Konkurencja na rynku bukmacherskim stale rośnie, czego nie zmieniła nawet Ustawa Hazardowa, która po swojej nowelizacji w 2017 roku znacznie zaostrzyła wymagania względem bukmacherów co do istnienia na polskim rynku. Doprowadziła do znacznego przerzedzenia się ilości obecnych na nim operatorów, jednak – paradoksalnie – rywalizacja między nimi jeszcze bardziej się zaostrzyła. Jednym z podstawowych aspektów, na polu którym starają się oni rywalizować są bonusy powitalne, skierowane oczywiście do nowych graczy i mające na celu zachęcenie ich do skorzystania z oferty.

bonusy powitalne bukmacherów 2021
Bonusy powitalne Polskich bukmacherów online 2022

Poniżej przedstawimy tego typu promocje u najważniejszych w Polsce operatorów bukmacherskich. Zanim jednak przyjrzymy się im, pamiętajmy, że:

 • w każdym przypadku środki wpłacane przez nas będą musiały zostać obrócone (a zatem wydane przez nas określoną przez bukmachera ilość razy);
 • do obrotu zalicza się nasza stawka, a nie kwota wygranej;
 • bonusy trafiają na specjalne konto bonusowe, którego saldo jest odrębne od tego głównego i rządzi się innymi prawami.

STS – bonus powitalny w 2022 roku

Bukmacher STS znany jest z przejrzystości prezentowanej przez siebie oferty – nie trzeba u niego zagłębiać się w rozległe regulaminy, by pojąć działanie wybranych bonusów, zasady obstawiania oraz inne elementy serwisu. Czytelność ta widoczna jest również pod względem bonusów promocyjnych, jakie oferuje.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS!

Kod promocyjny „BETONLINE”

Co daje bonus powitalny w STS?

Bonus powitalny STS przeznaczony jest wyłącznie dla nowych graczy, a na ich koncie pojawia się automatycznie po spełnieniu warunków jego otrzymania (patrz: poniżej). Środki z niego trafiają oczywiście na specjalne konto bonusowe i należy wykonać jego trzykrotny obrót, aby można było je przenieść na swoje konto główne. Bonus podwaja wpłacane przez nas w pierwszym depozycie środki – robi to automatycznie, dlatego też wystarczy w standardowy sposób dokonać wpłaty po rejestracji. W ramach bonusu jaki oferuje bukmacher STS, konieczne jest granie na kursie minimalnym wynoszącym równo 1,91 (lub więcej), przy czym wartość ta tyczy się ogólnej wartości kuponu, a nie pojedynczego spotkania zawartego w jego ramach.

Jak z niego skorzystać?

 1. Zakładamy konto na łamach serwisu internetowego www.STS.pl – w trakcie procesu koniecznie zaznaczamy opcję wyrażającą chęć na otrzymanie bonusu startowego.
 2. Wpłacamy pieniądze – największy bonus otrzymamy po wpłacie 1500 złotych.
 3. Po wpłacie na naszym koncie bonusowym automatycznie pojawi się bonus – jest on równy kwocie pierwszej wpłaty (maksymalnie 1500 złotych).

Forbet – bonus powitalny w 2022 roku

Forbet chwali się posiadaniem najlepszej oferty bonusowej dla nowych typerów na rynku. Rzeczywiście, można u niego otrzymać stosunkowo dużo – nic jednak dziwnego, bowiem sam bukmacher na rynku istnieje stosunkowo od niedawna i stara się pokazać się z jak najlepszej strony.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Co daje bonus powitalny w Forbet?

Za pośrednictwem bonusu powitalnego u bukmachera Forbet jesteśmy w stanie dostać nawet 2250 na grę. Bonus dolicza się za sprawą trzech pierwszych naszych depozytów, za każdym razem zasilając nasze konto o określoną kwotę. Pierwszą otrzymaną kwotą (1000 złotych) należy obrócić jednokrotnie, a dwiema kolejnymi – czterokrotnie (przy obu minimalny kurs to 2.0). Przy każdym depozycie minimalna kwota, która kwalifikuje się do dostania bonusu to 20 złotych.

Jak z niego skorzystać?

 1. Zakładamy konto na stronie www.iforBET.pl.
 2. Dokonujemy pierwszego depozytu – jego kwota zostaje podwojona; aby maksymalnie z tego skorzystać, wpłacamy 1000 złotych.
 3. Dokonujemy drugiego depozytu – na nasze bonusowe konto zostanie dodane 75% właśnie z niego (maksymalnie 500 złotych).
 4. Dokonujemy trzeciego depozytu – na nasze bonusowe konto trafi 50% z niego (maksymalnie 500 złotych przy wpłacie równej 1000 złotych).

Fortuna – bonus powitalny w 2022 roku

Fortuna jest jednym z najstarszych bukmacherów w Polsce (istnieje od 1996 roku), a swój bonus powitalny dostosowała do zasad panujących obecnie na rynku. W przeciwieństwie do konkurencji, bukmacher Fortuna podzieliła go na dwa podstawowe aspekty – bonus od kwoty depozytu oraz ten związany z zakładem bez ryzyka.

Co daje bonus powitalny w Fortunie?

W ramach bonusu powitalnego, pierwszy nasz zakład będzie bez ryzyka – oznacza to, że przy wygranej otrzymamy naszą wygraną, a przy przegranej środki… wrócą na nasze konto w postaci bonusu. Główny, kwotowy bonus powitalny pozwala nam pozyskać nawet 2000 złotych (w zależności od naszej pierwszej wpłaty), przy czym do obrotu koniecznego do pozyskania tych pieniędzy zaliczane są kupony z minimalnie 3 spotkaniami (i kursem całkowitym minimum 1,90). 

Jak z niego skorzystać?

 1. Zakładamy nasze konto w serwisie www.eFortuna.pl.
 2. Bonus związany z zakładem bez ryzyka zaaplikuje się automatycznie przy pierwszym naszym zakładzie.
 3. Wpłacamy na nasze saldo pierwszy depozyt – aby wykorzystać w pełni promocję, wpłaćmy 2000 złotych. Pamiętajmy, że pierwszego przelewu musimy dokonać w przeciągu 10 dni od daty rejestracji.
 4. W przeciągu 30 dni dokonajmy czterokrotnego obrotu pierwszej wpłaty – warunki co do kuponów opisaliśmy powyżej.
 5. Dopiero po spełnieniu tego wymogu na swoje konto otrzymamy środki bonusowe, których wartość wyniesie dokładnie tyle, ile nasza pierwsza wpłata (w najlepszej sytuacji to 1000 złotych).

Totolotek – bonus powitalny w 2022 roku

Totolotek jest kolejnym z bukmacherów, którzy swoje usługi na terenie Polski świadczą już od dłuższego czasu. Podobnie, jak wspomniany STS, warunki jego bonusu powitalnego są jasne i klarowne.

zakłady bukmacherskie betfan
Legalny bukmacher betfan – Obstawianie meczów bez podatku od gier

Co daje bonus powitalny w Totolotku?

Bonus powitalny skierowany jest do osób, które zarejestrują i zweryfikują swoje konto na łamach platformy internetowej bukmachera. Jego działanie jest proste: podwaja on kwotę pierwszego depozytu, maksymalnie do 1000 złotych. Środki, które uzyskamy za jego pośrednictwem musimy obrócić trzykrotnie przez kupony zawierające minimum 3 zdarzenia o kursie większym niż 1,34. Zarówno pierwszej wpłaty, jak i całego obrotu należy dokonać w przeciągu 6 miesięcy od rejestracji. Obrót z kolei musi zostać wykonany zarówno na środkach z konta podstawowego (głównego), jak i bonusowego.

Jak z niego skorzystać?

 1. Rejestrujemy swoje konto w serwisie głównym Totolotka.
 2. Weryfikujemy konto poprzez odpowiednią opcję na łamach serwisu.
 3. Dokonujemy pierwszego depozytu – aby maksymalnie wykorzystać dawany nam bonus, musi on wynosić 1000 złotych. 
 4. Bonus pojawi się na naszym koncie bonusowym automatycznie, tuż po dokonaniu pierwszego depozytu dowolną formą płatności.

Milenium – bonus powitalny w 2022 roku

Milenium jest bukmacherem, który działa na rynku polskim już od dłuższego czasu i robi to legalnie, na podstawie udzielonej mu licencji od Ministerstwa Finansów. Sam bukmacher prezentuje bardzo atrakcyjną ofertę powitalną, nie gorszą jak najlepsi bukmacherzy w Polsce.

Co daje bonus powitalny w Milenium?

W ramach bonusu na start bukmacher jest w stanie dać nam aż 1500 złotych w środkach bonusowych na grę, to mniej niż inni najlepsi bukmacherzy w PolsceOdbywa się to na zasadzie najpopularniejszej wśród polskich bukmacherów, a zatem przez podwojenie pierwszej wpłaty. Milenium jest jednym z bukmacherów, którzy wymagają obrócenia środków na koncie głównym, a dopiero po tym przyznaje kwotę bonusową, która jest równa kwocie naszego pierwszego depozytu. Warto nadmienić, że po dokonaniu obrotu konta głównego (czterokrotnego, na kuponach z minimum trzema zdarzeniami o minimalnym kursie 1,20 na pojedyncze zdarzenie, a 2,00 na cały kupon) środki wciąż trafią na nasze konto bonusowe. Będzie je trzeba dodatkowo obrócić, ale tylko jednokrotnie i dopiero wtedy będą mogły trafić na nasze konto główne.

Jak z niego skorzystać?

 1.  Rejestrujemy się w serwisie internetowym Milenium – zadbajmy przy tym o to, by odhaczyć opcję”Chcę otrzymać BONUS NA START”.
 2. Weryfikujemy nasze konto za pośrednictwem panelu typera.
 3. Dokonujemy pierwszej wpłaty, koniecznie w terminie nieprzekraczającym 10 dni od uzyskania pełnej weryfikacji własnego konta.
 4. W przeciągu 30 dni obracamy czterokrotnie kwotę pierwszego depozytu na warunkach przedstawionych przez nas powyżej.
 5. Po spełnieniu wymogów bonus trafi na nasze konto bonusowe – konieczne będzie obrócenie nim (jednokrotne), by trafił na nasze główne saldo.

5 / 5. Ocen: 11


Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl