Firmy bukmacherskie, które działają – oczywiście w sposób legalny – na polskim rynku bukmacherskim, muszą sporo się natrudzić, aby zyskać nowych typerów. Wszystko wynika z faktu, że powstaje coraz to większa liczba buków, którzy oczywiście starają się przeciągnąć na swoją stronę jak największą liczbę graczy. Właśnie dlatego firmy muszą teraz walczyć o każdą osobę, która zdecyduje się na obstawianie meczów. Jednym ze sposobów, dzięki którym można to osiągnąć, są bonusy i promocje. Najciekawszą niewątpliwie są bonusy bez depozytu. O co w nich chodzi i które firmy możemy określić mianem bukmacherów z freebetami?

Bukmacherzy z freebetami
Bukmacherzy z freebetami – gdzie darmowe bonusy bez depozytu?

Czym w ogóle są freebety?

Na początku warto jeszcze przybliżyć nieco więcej informacji – szczególnie tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szeroko pojętymi grami hazardowymi. Otóż – freebety, to środki, które przekazuje nam firma bukmacherska na konto bonusowe w celu zachęcenia nas do rozpoczęcia lub dalszego obstawiania razem z nim.

Dzielą się one na bonusy bez depozytu oraz od depozytu. Czasami bowiem przyznawane są za samą rejestrację konta, a w innych przypadkach należy wnieść jakiś zakład, lub wpłacić środki żeby odblokować freebet.

W zależności od bukmachera mogą one przyjmować różne formy – różnią się one przede wszystkim kwotą czy warunkami dotyczącymi obrotu i minimalnych kursów. Suma, jakiej możemy spodziewać się na naszych kontach graczy wynosi około 10-30 złotych. Jeśli chodzi o wymogi obrotu, które oczywiście nie omijają freebetów, to u jednej firmy mamy tylko jednokrotny obrót, a w innej trzykrotny. Warto zwracać uwagę na takie szczegóły, ponieważ później może okazać się, że jeśli założylibyśmy konto u innego bukmachera, to moglibyśmy cieszyć się zarobionymi pieniędzmi, ponieważ określił on niższy próg dotyczący obrócenia kwoty.

Jak skorzystać z bonusu bez depozytu?

Ważnym aspektem, na który warto zwrócić również uwagę jest to, komu przysługują tego typu bonusy powitalne i jak je aktywować.  Wszystko zależy od poszczególnych buków. Jedni nakazują wpisać kod promocyjny podczas rejestracji konta, inni wymagają tylko zaznaczenia zgody marketingowej i postawienie ptaszka przy chęci otrzymania bonusu.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS!

Kod promocyjny „BETONLINE”

Jeśli chodzi o to, jak postawić kupon z tychże przyznanych środków, to jest to tak naprawdę banalnie proste, gdyż Polscy bukmacherzy maksymalnie ułatwiają ten proces. Wszystko wygląda dokładnie tak samo, jakbyśmy obstawiali normalny kupon za środki depozytowe. Wybieramy to, co nas interesuje, dodajemy na kupon i podczas wpisywania sumy musimy zaznaczyć, że chcemy skorzystać ze środków bonusowych. Wtedy zacznie się obrót naszego bonusu, na który mamy zwykle 7-30 dni – w zależności od wysokości bonusu.

Którzy bukmacherzy oferują freebety bez depozytu i od wpłaty?

Bukmacherzy z freebetami to cały czas mniejszość w naszym kraju. Dla typerów ten rodzaj promocji to najlepsza możliwa oferta, a dla buków zupełnie odwrotnie. W końcu muszą wyłożyć oni swoje własne środki, które oczywiście muszą traktować jako promocję swojej firmy. Ci, którzy decydują się na tego typu rozwiązania, czyli rozdawanie bonusów bez depozytu cieszą się większą popularnością wśród wszystkich graczy. A gdzie możemy liczyć na otrzymanie freebetów?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

STS

Pierwsza firma, którą opiszemy, ponieważ rozdaje ona freebety, to STS. Ich akurat nikomu przedstawiać nie trzeba – jest to jeden z najlepszych bukmacherów, który rozdaje mnóstwo bonusów. Jednym z nich jest oczywiście bonus bez depozytu – w wysokości 29 złotych. Ale jak go otrzymać? Wystarczy podczas wypełniania formularza rejestracyjnego na stronie www.STS.pl wpisać kod promocyjny: „BETONLINE”. Wtedy automatycznie zostaną przelane te środki na nasze konto gracza. Obrót nimi jest dość prosty – trzykrotny po kursie minimalnym 1.91.

Fortuna

Jeśli mamy coś dostępne w STS, to u drugiego z bukmacherów będzie podobnie. Fortuna od zawsze depcze po piętach firmie opisanej nieco wyżej. U nich więc również nie mogło zabraknąć bonusu bez depozytu. Fortuna rozdaje go jednak w specyficznej formie. Mianowicie typerzy otrzymują 2800 punktów w Klubie Fortuna Plus, czyli specjalnym programie lojalnościowym. Te punkty odpowiadają 20 złotym freebetu. Ponadto charakteryzuje się on najlepszymi wręcz warunkami dotyczącymi obrotu. Jest on jednokrotny z kursem przynajmniej 2.00. Pełna oferta promocyjna znajduje się na stronie www.eFortuna.pl.

bukmacher legalny ewinner
Aktualny kod promocyjny w eWinner na darmowy zakład

LV BET

LV BET to bukmacher słynący z ciekawych promocji i bonusów startowych. Z tego względu nie mogło zabraknąć również bonusów bez depozytu. Ta liczba mnoga nie jest przypadkowa. Bukmacher LVbet rozdaje aż dwa darmowe freebety! Jeden z nich skierowany jest do wszystkich nowych graczy. Wtedy każdy z typerów może liczyć na 20 złotych. Jeśli dodatkowo posiadacie karnet na spotkania żużlowe Unii Leszno i prześlecie je na maila LV BET, to możecie liczyć na dodatkowy freebet w wysokości aż 50 złotych. Bonus dostępny dla nowych graczy na stronie www.LVbet.pl.

Totalbet

Do grona bukmacherów z freebetami musimy zaliczyć także Totalbet. Jest to jeden z najmłodszych w stawce, jednak wie on, jak zachęcać nowych typerów. Gracze mogą liczyć nawet na 40 złotych wszystkich promocji. Pierwsze 20 złotych otrzymamy za założenie konta stałego – 4×5 zł na najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Kolejne 20 złotych to składowa zgód marketingowych, wniesienia depozytu, obstawienia zakładu na gry wirtualne, a także za wniesienie zakładu z salda głównego.

BetX

Ostatni na liście jest BetX, który od kilku miesięcy rozpoczął prężną działalność na naszym rynku bukmacherskim. Wyszedł on jednak od razu z naprawdę mocną ofertą dla nowych graczy. Przede wszystkim rozdaje on właśnie freebet, który wynosi dokładnie 30 złotych. Gigantycznym atutem będzie to, że po wygranym zakładzie z konta bonusowego od razu można wypłacić środki na konto bankowe.

0 / 5. Ocen: 0


Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl