Konto tymczasowe jest takim, z którym spotkała się (lub spotka się w przyszłości) każda osoba chcąca zawierać zakłady wzajemne. Pojęcia tego używa oczywiście również STS i dobrze byłoby znać je jeszcze zanim sięgnie się po jego usługi. Czym jednak tak właściwie jest konto tymczasowe u tego właśnie bukmachera i co warto wiedzieć na jego temat?

Czym jest i jak działa konto tymczasowe w STS?

Kiedy stajemy się właścicielami konta tymczasowego w STS?

W STS rejestracja sama w sobie powoduje założenie tak zwanego konta tymczasowego. W skrócie jest ono równoznaczne z kontem niezweryfikowanym, a zatem należącym do użytkownika, którego bukmacher nie wylegitymował. Konto tymczasowe, jak sama jego nazwa sugeruje, może działać tylko przez określony czas. W STS chodzi tutaj o dokładnie 30 dni. Po ich upłynięciu, stanie się ono nieaktywne. Trzeba będzie je zweryfikować.

Co warto wiedzieć o tego typu koncie?

Konto tymczasowe to takie, które ma pozwolić typującemu na zawieranie zakładów bezpośrednio po rejestracji w STS. Sam fakt jego oferowania nie zwalnia buka z konieczności wylegitymowania go. W związku z tym konto tego typu obarczone jest kilkoma limitami. Czym się charakteryzuje? Przede wszystkim tym, że:

  • pozostaje aktywne przez miesiąc od założenia konta – po tym czasie weryfikacja jest konieczna do zawierania zakładów (to jest zablokowane),
  • posiada limit obrotowy – za jego pośrednictwem możemy zawrzeć zakłady tylko do określonej stawki sumarycznej – po jej przekroczeniu konieczna jest weryfikacja,
  • uniemożliwia wypłacanie zgromadzonych środków – choć więc wygranymi możemy operować w kontekście przeznaczania ich na dalsze zakłady, nie jesteśmy w stanie wypłacać ich na własne konto bankowe,
  • uniemożliwia korzystanie z niektórych promocji – choć w STS kod promocyjny, ale i bonus powitalny nie wymagają posiadania konta stałego, inne promocje bukmacherskie mogą już posiadać taki wymóg,
  • pozwala na korzystanie z pełnej oferty głównej bukmachera – możemy więc typować wszystko, co tylko chcemy, nawet gry karciane w Betgames – zarówno z oferty na klasyczne dyscypliny sportu, jak i na e-sport oraz wszelkiego rodzaju usługi dodatkowe.
Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Jak przekształcić to konto w konto stałe?

Choć weryfikacja własnego konta konieczna jest po 30 dniach od założenia konta w STS, można jej dokonać w dowolnym momencie – nawet bezpośrednio po rejestracji (koniecznie wykorzystującej dawany przez STS kod promocyjny). Aby się tego podjąć, należy zalogować się na własne konto i kliknąć komunikat, który informuje o posiadaniu konta tymczasowego. Jeśli ten został przez nas zamknięty i już się nie wyświetla, możemy udać się do menu ustawień konta, a następnie do zakładki Weryfikacja konta.

Sama w sobie weryfikacja polega na wysłaniu bukmacherowi skanu lub zdjęcia (na przykład takiego zrobionego telefonem) obu stron dowodu tożsamości, jak również na podaniu numeru konta. Koniecznie tego należącego do nas. W wyniku poprawnej weryfikacji (bukmacher dokonuje jej ręcznie, jednak robi to naprawdę szybko) stajemy się posiadaczami konta stałego, pozbawione limitów charakteryzujących to tymczasowe.

5 / 5. Ocen: 4


Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl