Bardzo częstym błędem osób początkujących jest to, iż nie przykładają się zbyt mocno do analizowanych spotkań. Często grają po prostu mecze bez żadnego większego zastanowienia. Łatwo domyślić się, jakie wynikają z tego konsekwencje. Przeważnie są to po prostu przegrane kupony. Co zrobić, aby uniknąć straty pieniędzy? W jaki sposób analizować mniej popularne ligi piłkarskie, które w tym momencie są do gry? Oferta, w związku z koronawirusem, jest stosunkowo niewielka. Można jednak i tak znaleźć prawdziwe perełki i zarobić dużo gotówki.

jak analizować mecze piłkarskie
Jak poprawnie analizować mecze piłki nożnej?

Kiedy nie ma zbyt wiele opcji do typowania

Koronawirus spowodował, że cały piłkarski świat po prostu nagle, praktycznie jednocześnie, stanął w miejscu. Mniej więcej ponad miesiąc temu zostały m.in. wstrzymane rozgrywki w Polsce, Anglii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Francji. Potem przez niedługi okres grano jeszcze w Turcji lub Rosji. Jak wygląda sytuacja na ten moment? Jeśli chodzi o Europę, to początkujący gracze mogą typować tylko spotkania rozgrywane na Białorusi. Analizując wypowiedzi władz tego kraju, nie należy spodziewać się, że sezon, który wystartował kilka tygodni temu zostanie przerwany – chociaż tego oczekują piłkarze i trenerzy. Podobne zdanie mają chyba kibice, których jest po prostu coraz mniej na trybunach.

Gdzie jeszcze są obecnie rozgrywane potyczki? Co mogą obstawiać typerzy, którzy skupiają się na typowaniu systemem 1×2? To m.in. spotkania w Tadżykistanie. Tak samo, jak w takich krajach, jak Burundi lub Nikaragua. Oczywiście, są to dość egzotyczne kierunki. Dla zawodowych typerów, którzy do tej pory skupiali się wyłącznie na europejskich rozgrywkach może nie być łatwo znaleźć wszystkie najważniejsze informacje związane z takimi rozgrywkami. Warto jednak korzystać z tego, że żyjemy w dobie Internetu. Tym sposobem możemy przetrwać ten trudny okres. Także dla graczy. Warto też zauważyć, że niedługo planowany jest zaś restart w wielu rozgrywkach. Najwcześniej ma ruszyć Bundesliga. Podobne plany mają także w Polsce, Włoszech oraz Anglii.

poker online legalnie w polsce
Bonus na legalny poker w Betgames STS

Forma i pozycja w tabeli

Co na pewno trzeba uwzględnić typując wyżej wymienione rozgrywki, które w tym momencie są oferowane przez firmy bukmacherskie? Z jednej strony są to egzotyczne kierunki. To jednak nie oznacza, że nie można skrupulatnie przeanalizować tak naprawdę wszystkich najważniejszych faktów. W pierwszej kolejności trzeba sprawdzić formę obu klubów. Chodzi o gospodarzy, a także gości. Najlepiej na przestrzeni ostatniego miesiąca. Poza tym należy zweryfikować rezultaty pod kątem skuteczności w meczach domowych albo wyjazdowych. O jakich czynnikach nie powinno się jeszcze zapominać?

Na pewno dobrze jest zweryfikować obecną pozycję w tabeli. Szczególnie, jeśli po prostu oba kluby w ostatnim czasie prezentują się dość podobnie. Nie zaszkodzi zobaczyć, jak to wyglądało w poprzednich sezonach. Każdy gracz musi ocenić potencjał konkretnego klubu. Tworzą go natomiast też sztab szkoleniowy, piłkarze. W tym celu warto korzystać ze stron internetowych, które oferują wycenę całego klubu. Pieniądze oczywiście nie grają na boisku. Jest to jednak pewien wyznacznik potencjału konkretnej ekipy.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS!

Kod promocyjny „BETONLINE”

Co jeszcze trzeba sprawdzać przed obstawieniem?

Powinieneś zadbać również o sprawdzenie kilku innych aspektów. Jakich? Dotyczą one np. kontuzjowanych zawodników. Oczywiście, zweryfikowanie takich kwestii, pod kątem rozgrywek w Tadżykistanie lub Nikaragui, nie jest łatwe. To jednak nie oznacza, że jest to misja nie do wykonania. Zwłaszcza, że aktualnie rozmaite portale internetowe piszą analizy bukmacherskie dotyczące tych konfrontacji. Nie mają innego wyjścia. W końcu tylko takie rozgrywki aktualnie grają, a taka sytuacja utrzyma się jeszcze przez minimum kilka tygodni.

Nie da się ukryć, że skuteczna gra w zakładach bukmacherskich wymaga znajomości języków. Dzięki temu łatwiej jest po prostu zdobywać rozmaite informacje. Właśnie np. w takich sytuacjach, jak ta spowodowana koronawirusem. Znajdź zatem informacje odnośnie zawodników kontuzjowanych oraz ewentualnie zawieszonych za kartki. Tak, aby mieć pełen obraz dotyczący potencjału nie tylko gospodarzy, ale również gości.

0 / 5. Ocen: 0


Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl