Transakcje do bukmacherów internetowych można dokonywać tak naprawdę na szereg sposobów. Dlaczego jednak aż tak bardzo trzeba skoncentrować się na tym, aby zdecydować się na profesjonalne firmy bukmacherskie, które są legalne? Okazuje się, że dzięki temu będziesz miał potem m.in. dużo większe pole do manewru pod kątem wpłacania i wypłacania pieniędzy.

jak wpłacać pieniądze do bukmacherów
Jak można wpłacać pieniądze do bukmacherów internetowych?

Dlaczego warto współpracować z legalnymi bukmacherami online?

Gracze zainteresowani obstawianiem w firmach bukmacherskich mogą ogólnie zdecydować się na rozmaite opcje. Nie ma przeszkód, by wybrać m.in. profesjonalne firmy, które są w 100% legalne. I to jest zdecydowanie najlepsza opcja na tej właśnie płaszczyźnie. Dlaczego? Z wielu względów. Warto wiedzieć, że takie właśnie firmy bukmacherskie gwarantują, że będziesz mógł obstawiać bez obaw o jakieś nieprzyjemności na froncie prawnym. Nie miej żadnych wątpliwości. Jeśli wybierzesz legalne firmy bukmacherskie, to możesz swobodnie wpłacać i pomnażać swoje oszczędności. Nie ma przeszkód, by wypłacać pieniądze.

Co jeszcze jest istotne? Możesz także swobodnie robić depozyty używając w tym celu rozmaitych metod. Jest bowiem kilka opcji do dyspozycji. Nielegalne firmy hazardowe tego zaś nie gwarantują. Jeśli zdecydujesz się na takie podmioty, to musisz mieć świadomość twego, że Twoje życie będzie bardzo utrudnione. Jak dokładnie? M.in. nie będziesz mógł swobodnie przeglądać oferty. Warto wiedzieć, że nielegalne firmy bukmacherskie znajdują się w rejestrze domen zakazanych. To zaś powoduje, że ich strony są blokowane. Z rozmaitymi skutkiem, ale to i tak sprawia, że obstawianie jest bardzo mocno utrudnione. Dodatkowo problem jest właśnie z realizowaniem transakcji. Wszak niektóre opcje są zablokowane. Kiedyś można było wpłacać i wypłacać pieniądze przy pomocy portfeli internetowych.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS!

Kod promocyjny „BETONLINE”

Kiedy jednak w życie weszła znowelizowana Ustawa Hazardowa, to wszystko się na tej właśnie płaszczyźnie pozmieniało. Te firmy nie chcą bowiem kooperować z nielegalnymi podmiotami działającymi w branży bukmacherskiej. Wielu graczy przekonuje się zatem do tego, by współpracować jedynie z takimi brandami, które w 100% legalnie operują na terenie naszego kraju.

Legalni bukmacherzy w Polsce to nie tylko pewność i bezpieczeństwo ale również ciekawe promocje i atrakcyjne bonusy bez depozytu, freebety czy też zakłady bez ryzyka. Bonusy jakie oferują najlepsi bukmacherzy w ogólnie nie ustępują tym, które proponują graczom firmy bez licencji na działalność w Polsce. Bonusy powitalne od Polskich buków internetowych często są wręcz o wiele wyższe i łatwiejsze w obrocie.

Możesz wpłacać ze swojego konta bankowego

W jaki zaś sposób można realizować transakcje przychodzące oraz wychodzące w firmach bukmacherskich? Nie ma przeszkód, by np. zdecydować się na ten właśnie wariant, gdyż Polscy bukmacherzy honorują ten sposób depozytów. Obecnie praktycznie każda pełnoletnia osoba posiada własne konto bankowe. Można tam przyjmować wpłaty np. od swojego pracodawcy. Nie da się ukryć, że to najbardziej bezpieczna forma przechowywania oszczędności. Już dawno Polacy się do tego przekonali. Okazuje się, że z konta bankowego możesz wpłacać pieniądze do firm bukmacherskich. Jeśli zaś wygrasz, to masz okazję zrobić transakcje w drugą stronę.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Chcielibyśmy zauważyć, że w przypadku nielegalnych firm bukmacherskich ten wariant nie wchodzi zaś w grę. Wszak przedstawiciele banków w razie czego muszą informować, że taka operacja miała miejsce. Wówczas jej autor musi liczyć się z poważnymi problemami. Wszak dopuścił się gry w nielegalnym podmiocie, co jest oczywiście niezgodne z prawem. Warto zatem być rozsądnym na tej płaszczyźnie i wybierać jedynie sprawdzone firmy bukmacherskie.

Karty kredytowe służą nie tylko do robienia zakupów

Jak jeszcze możesz wpłacać pieniądze do firm bukmacherskich jak STS czy Fortuna, które oferują możliwość obstawiania zakładów wzajemnych? Nie da się ukryć, że coraz popularniejsze w tej materii są karty kredytowe. Okazuje się zatem, że te środki płatnicze służą nie tylko do robienia zakupów np. w sklepach stacjonarnych. Nic bowiem nie stoi na przeszkodzie, by przy ich pomocy wpłacać pieniądze do firm bukmacherskich.

poker online legalnie w polsce
Bonus na legalny poker w Betgames STS

Dlaczego jednak warto to robić? Z kilku względów. Podobnie, jak transakcje wykonywane poprzez konto bankowe, są one bardzo bezpieczne. Ogólnie firmy bukmacherskie mocno troszczą się właśnie o ten konkretny aspekt. To jednak tutaj nie wszystko. Możesz także liczyć na to, że np. wpłaty dzięki kartom kredytowym będą odbywały się bardzo szybko. Na dodatek warunki finansowe za realizowane transakcje są wyjątkowo korzystne.

Jakie są inne możliwości wpłaty do bukmachera?

Opcji nie brakuje. Może to zaś wyłącznie cieszyć. Dzięki temu na pewno znajdziesz takie sposoby, które będą Ci generalnie odpowiadały pod wieloma względami. Możesz skorzystać m.in. z portfeli internetowych. Jeśli wybierzesz legalne firmy bukmacherskie, to nie będzie bowiem żadnego kłopotu, by realizować transakcje finansowe w ten konkretny sposób. Dzięki temu szybko i wygodnie wpłacisz lub odbierzesz pieniądze od firm działających w ramach tej właśnie konkretnej branży. Jakie są zaś inne opcje? Możesz np. zdecydować się na paysafecard. Jak to działa w praktyce? Na początek trzeba kupić kod. Możesz to zrobić np. w Żabce. Potem trzeba wpisać ten kod w wyznaczonym polu. Dzięki temu błyskawicznie doładujesz konto u Twojego bukmachera internetowego. Innym polecanym rozwiązaniem jest także PayPal. Coraz więcej osób korzysta z tej opcji. Jak widać, wariantów w tym temacie ogólnie nie brakuje.

0 / 5. Ocen: 0


Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl