Każdy doświadczony typer doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż obstawianie zakładów bukmacherskich u nielegalnych buków w ogóle się nie opłaca. Tego typu firmy są niewiarygodne – często dzieje się tak, że gracze, którzy wygrali u takich bukmacherów duże pieniądze, mają spory problem z wypłaceniem zgromadzonych środków. Dodatkowo, za grę u nielegalnych bukmacherów mogą nam grozić bardzo surowe konsekwencje prawne na czele z wysokimi grzywnami. Jak zatem sprawdzić, czy bukmacher jest legalny w Polsce w roku 2021? 

Jak sprawdzić, czy bukmacher jest legalny
Jak skutecznie sprawdzić, czy bukmacher jest legalny?

Legalni bukmacherzy w Polsce 2021

Aby firma bukmacherska mogła zostać uznana za w pełni legalną, musi spełnić jeden podstawowy warunek. Chodzi tutaj o to, że od 2017 roku każda firma bukmacherska w Polsce, która chce świadczyć swoje usługi w sposób zgodny z przepisami prawa, musi uzyskać specjalne zezwolenie od Ministerstwa Finansów. Jeśli dany podmiot takiego zezwolenia nie posiada, to jest to jasny sygnał, iż jest to bukmacher nielegalny. Wszystkie legalne firmy bukmacherskie podają numer zezwolenia na legalne prowadzenie działalności na swojej stronie internetowej. 

W polskim internecie można znaleźć też całkiem sporo stron nielegalnych firm bukmacherskich. W dalszym ciągu cieszą się one sporą popularnością wśród graczy, którym zależy na osiąganiu wysokich wygranych. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, iż za grę u nielegalnych bukmacherów mogą nam grozić bardzo surowe konsekwencje prawne. Osoby grające u nielegalnych bukmacherów muszą liczyć się z konfiskatą wygranej oraz wysoką grzywną.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS!

Kod promocyjny „BETONLINE”

Znacznie bezpieczniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty legalnych bukmacherów. Trzeba przyznać, iż legalne firmy bukmacherskie mają naprawdę ciekawe propozycje dla polskich graczy. Najlepsi bukmacherzy to nie tylko wysokie kursy czy niższa marża, ale również bardzo korzystne promocje i bonusy. Poniżej przedstawiamy krótkie informacje na temat najpopularniejszych polskich legalnych firm bukmacherskich. 

STS – charakterystyka legalnego bukmachera 

STS to w 100% firma o polskim kapitale, która istnieje na polskim rynku z powodzeniem od wielu lat. U tego bukmachera można obstawiać wydarzenia związane nie tylko ze sportem, ale także z szeroko rozumianą sferą rozrywki, polityki czy spraw społecznych. Bukmacher ten ma dla swoich graczy responsywną stronę internetową oraz innowacyjną aplikację mobilną. W całej Polsce działa ponad 400 punktów stacjonarnych tego bukmachera.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W zakładach bukmacherskich STS można również oglądać na żywo mecze online z wielu wydarzeń sportowych. Cechą charakterystyczną firmy STS jest także osobny system wypłat, dzięki któremu środki z wygranej na nasze konto trafiają w sposób błyskawiczny przez 7 dni w tygodniu bez względu na porę. Firma bukmacherska STS to największy prywatny podmiot na rynku sponsoringu w naszym kraju. Dla wielu graczy pytanie STS czy Fortuna jest lepszą firmą zadawane jest od bardzo dawna, ciężko odpowiedzieć jednoznacznie, gdyż każda z tych firm ma wiele do zaoferowania.

Fortuna – charakterystyka legalnego bukmachera 

Fortuna to firma bukmacherska, która należy do ogromnego konsorcjum o nazwie Fortuna Entertainment Group. Spółka ta działa w sposób prężny na terenie całej Europy Środkowo-Wschodniej. Fortuna istnieje na polskim rynku od przeszło 20 lat i może pochwalić się szerokim gronem oddanych użytkowników, którzy cenią promocje i bonusy w tej znakomitej firmie. U tego bukmachera można obstawiać zakłady na wydarzenia sportowe, rozrywkowe, polityczne i społeczne. Fortuna sponsoruje mnóstwo polskich drużyn. 

Betfan kod promocyjny
Legalny bukmacher betfan – Obstawianie meczów bez podatku od gier

Betclic – charakterystyka legalnego bukmachera

Betclic należy do konsorcjum o nazwie BEM Operations Limited. Firma na polskim rynku działa krótko, jednak jej pojawienie się było dużym wydarzeniem. Bukmacher mocno angażuje się w sponsoring polskich drużyn takich jak Piast Gliwice, Lechia Gdańsk czy polska reprezentacja w piłce siatkowej. Zakłady u tego bukmachera można realizować zarówno za pośrednictwem punktów stacjonarnych jak i na stronie internetowej. 

0 / 5. Ocen: 0


Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl