Futbol to dyscyplina wyjątkowo popularna w naszym kraju. Nie brakuje hazardzistów, którzy chętnie obstawiają mecze z tej dziedziny. Założyłeś niedawno konto w jednym z legalnie działających bukmacherów? Teraz chcesz zaś krok po kroku powiększać swój kapitał początkowy? Jak poprawnie typować mecze 1×2?

jak obstawiać zakłady 1x2
Typowanie 1×2 – jak to robić żeby wygrywać?

Obecna dyspozycja kluczowa w typowaniu

Osoby, które są fanami tej dyscypliny sportowej muszą wiedzieć, że to generalnie najpopularniejsze zdarzenia dostępne w ofercie legalnych bukmacherów. Interesują Cię spotkania typu 1×2? O co jednak chodzi w takich zakładach? Po prostu tutaj musisz postarać się przewidzieć, czy wygra gospodarz, będzie remis, czy lepsi będą zawodnicy gości. Jakie podejść do tej zagwozdki? Na pewno należy sprawdzić obecną formę.

Pozycja w tabeli jest ważna, aczkolwiek nie najbardziej istotna. Szczególnie, że wysoka lub niska lokata mogą nie do końca odzwierciedlać tego, co dzieje się aktualnie z daną ekipą. Należy zweryfikować, jak konkretny klub radził sobie w maksymalnie kilku ostatnich meczach. Dzięki temu będziesz wiedzieć, czy forma jest zwyżkująca stabilna, czy może z kolejki na kolejkę coraz słabsza.

polski bukmacher sts bez depozytu
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Skuteczność u siebie/na wyjeździe

Warto dokładnie zweryfikować, jak konkretna drużyna prezentuje się w meczach domowych lub wyjazdowych. Chcesz sobie postawić na 1? Sprawdziłeś pozycję w tabeli? Gospodarze są mniej więcej w podobnym położeniu, co goście, lecz prezentują ostatnio zdecydowanie lepszą formę? W kilku ostatnich kolejkach zdobyli bowiem dwukrotnie więcej punktów? Teraz należy zweryfikować, czy piłkarze gospodarzy dobrze wykorzystują atut własnego terenu. Takie informacje można zdobyć na wiele różnych sposobów. Między innymi wchodząc na strony legalnych bukmacherów lub odwiedzając portale online zajmujące się piłką nożną.

Jeśli Twoja ekipa dobrze radzi sobie u siebie, to spokojnie możesz  zaryzykować i postawić na nią pieniądze. Pamiętaj też, aby tak samo zweryfikować to, jak goście grają w delegacjach. Z różnych względów przeważnie jest tak, że łatwiej gra się po prostu na swoim boisku. W analizowanym spotkaniu przyjezdni mają fatalne statystyki? Zupełnie inaczej jest w przypadku gospodarzy grających na swoim terenie? Końcowy typ na daną konfrontacje nasuwa się zatem sam…

Każda osoba, która chce typować mecze tego typu (czyli 1×2) musi również sprawdzać przewidywane składy na konkretną potyczkę. Po to, aby wiedzieć, czy wszyscy najlepsi zawodnicy w szeregach gospodarzy oraz gości wyjdą na murawę. Jeśli są absencje, to należy przeanalizować, jak wpłyną one na postawę konkretnej ekipy.

0 / 5. Ocen: 0


Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl