Zakłady bukmacherskie w Polsce od wielu lat cieszą się w Polsce dużą popularnością, która z każdym rokiem jeszcze bardziej się zwiększa. Zakłady wzajemne obstawiają nie tylko kibice czy różnego rodzaju eksperci, ale także osoby nieco mniej zaznajomione z tą branżą. Wielu graczy dostrzegło ogromne możliwości w zakładach wzajemnych. Przez co liczba aktywnych użytkowników w branży znacznie się zwiększa.

betgames sts bonus bez depozytu
Jak wygrywać w grach karcianych Betgames STS?

STS kolejny raz najlepszym bukmacherem roku?

W związku z tym niezwykle dynamicznym rozwojem, na polski rynek wchodzą to nowe spółki, które także chcą zarobić w Polsce. Co ciekawe, uzyskanie licencji od Ministerstwa Finansów nie jest bardzo trudne i drogie do uzyskania. Na liście legalnych bukmacherów zaktualizowanej na początku stycznia 2020 jest 18 podmiotów. Spółki te w większości są dość anonimowe i mało znane, jednak z całą pewnością zabierają kilka procent ogólnego udziału w rynku największym graczom – takim jak STS, Fortuna czy Totolotek.

Największy z nich, czyli Star-Typ Sport, jest świetnym przykładem ciągłego rozwoju w swojej specjalizacji. Pomimo faktu, że STS posiada ponad 50% udziałów w ogólnym rozrachunku, to zdecydowanie nie poprzestaje na laurach i rozwija swoje portfolio, aby zmaksymalizować swoje przychody do absolutnego maksimum. Szczególnie dostrzegając spore niebezpieczeństwo odpływu  klientów. Dlatego też bardzo ważne było dla katowickiej spółki wymyślenia kolejnej ciekawej oferty, która będzie nie tylko nowatorska, ale także niezwykle ciekawa dla samych graczy.

Bukmacher STS dostrzegł niszę, która powstała po wprowadzeniu ustawy hazardowej. Dokument prawny regulujący rynek hazardowy właściwie wyciął możliwość gier karcianych i hazardowych przez Internet. Ważne jest jednak to, że ustawa wycięła wszelkiego rodzaju klasyczne gry stolikowe. Dlatego też STS poszedł w kierunku dość nieoczywistym, ale bardzo trafnym i stworzył pewnego rodzaju połączenie kart z bukmacherką, nazywając to Betgames.

polski bukmacher sts bez depozytu
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Betgames STS – co to jest i jak grać?

Betgames STS, to nic innego jak symulowane gry karciane, których zadaniem jest dostarczenie dodatkowej rozrywki wszystkim sympatykom kart. Obecnie bukmacher dostarcza w swojej ofercie na stronie www.sts.pl wyłącznie trzy propozycje – Wojna, Poker online i Bakarat i dostępne są one codziennie przez 24 godziny na dobę. Jednak co istotne są one transmitowane na żywo, a nie z odtworzenia (jak na przykład wyścigi psów czy sporty wirtualne). Można więc wczuć się w grę i analizować rozkład każdego kolejnego rozdania.

Niestety dla wszystkich spragnionych gier stolikowych, kluczowa jest kwestia symulowania gry i co za tym idzie brak jakiegokolwiek możliwości wpływu na przebieg i wynik rozdania. Tak jak zostało już wcześniej wspomniane, ustawa „antyhazardowa” niestety zabrania rozgrywania klasycznych gier stolikowych przez Internet. Wobec tego wszyscy fani tego typu rozgrywki mogą poczuć się trochę rozczarowani i zawiedzeni. 

Jak grać w gry karciane w Betgames STS? 

Sam schemat gry w Betgames STS nie jest skomplikowany. W zależności od wybranej gry może się on nieco różnić, jednak zasada pozostaje taka sama – należy wytypować następną rozdaną kartę lub wynik końcowego układu. Wszystkich możliwości jest bardzo dużo, a bukmacher dostarcza średnio około 10 zdarzeń na jedno rozdanie. Jednymi z występujących chyba wszędzie zdarzeń są kolory następujących kart, ich układ w końcowym rozdaniu, zapytanie czy karty będą większe lub mniejsze od widocznych i tym podobne.

Stosunkowo trudny i mało przewidywalny przebieg każdej kolejnej gry sprawia, że kursy na poszczególne zdarzenia nie są najwyższe – zazwyczaj oscylujące w okolicach dwóch złotych za zdarzenie. Naturalnie statystycznie trudniejsze układy są lepiej opłacane przez bukmachera, trudno jednak oszacować czy są także opłacalne dla gracza.

Tak jak już zostało wcześniej wspomniane – STS dostarcza na razie tylko trzy gry karciane dla swoich użytkowników: Wojna, Poker i Bakarat. Warto przeanalizować każdą z nich krok po kroku, aby dowiedzieć się nieco więcej.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS!

Kod promocyjny „BETONLINE”

Gra karciana – Wojna

Wojna to niezwykle prosta i znana na całym świecie gra karciana, o której pierwsze historyczne wzmianki padają już w XV wieku. Gra przeznaczona jest domyślnie dla dwóch osób. Standardowa 52-kartowa talia jest dzielona na dwie, równej ilości części i rozdawana graczom. Następnie po kolei karty wykładane są na stół – wygrywa ta z większą wartością. W przypadku remisu wybucha tytułowa wojna. Rozgrywka toczy się niezwykle dynamicznie, dzięki czemu wraz z biegiem czasu emocje są coraz większe.

Dostępna w STS-ie odmiana jest niezwykle podobna do tej oryginalnej. Różnice jednak są i  polegają na tym, że gracz nie ma żadnego wpływu na rozdanie. Krupier rozdziela karty dla gracza jako pierwszego, a następnie dla siebie. Przed każdym wyłożeniem karty następuje przyjmowanie zakładów dostępnych na zdarzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu śledzący wydarzenie mogą postawić w niemalże każdej chwili.

Obecnie w przypadku Wojny dostępne są 23 zdarzenia, a po 10 z nich dotyczy karty gracza i krupier. Zdarzenia nie zmieniają się w zależności od przebiegu rozdania i są to:

Zakłady dotyczące następnej karty (gracza lub krupiera):

– Czerwona karta
– Czarna karta
– Karta Kier
– Karta Karo
– Karta Trefl
– Karta Pik
– Karta wyższa niż 8
– Karta niższa niż 8
– Karta z figurą (J, Q, K)
– Karta numerowana lub as

Zakłady wspólne dotyczące końcowego wyniku rozdania:

– Wygra karta gracza
– Wygra karta krupiera
– Wojna (remis układów)

Tuż przed rozdaniem pierwszej karty dla gracza, użytkownik może postawić wszystkie wspomniane wcześniej zakłady. Po wyłożeniu pierwszej karty znowu otwiera się szansa na postawienie – tym razem na kartę krupiera. Po ujawnieniu drugiej – zakłady kończą się i następuje kolejne rozdanie. Zasady są niezwykle proste i bardzo angażujące w rozgrywkę, szczególnie że jest ona dużo bardziej dynamiczna od następnego na liście pokera.

UWAGA BONUS W BETGAMES: Polski bukmacher STS dla wszystkich nowych graczy gier karcianych przygotował specjalną ofertę na początek gry. Po rejestracji i wpisaniu kodu promocyjnego „BETONLINE” każdy gracz otrzymuje bonus 100 PLN bez ryzyka, oraz kolejne 60 PLN jako zadania do gier w Betgames! Bonus odebrać można na stronie www.STS.pl.

Gra karciana – Poker w Betgames

Zasady pokera przynajmniej w małym stopniu zna chyba każdy – niezależnie od tego, czy w niego grał lub nie. Poker, choć zasadami jest bardziej skomplikowany od omawianej wcześniej wojny, to mimo wszystko jest bardzo przyjemną i angażującą grą karcianą. W Betgames odmiana zbliżona jest do najpopularniejszej wersji, czyli Texas Hold’em Poker, w którą grają miliony graczy na całym świecie zarówno na poziomie amatorskim, jak i profesjonalnym.

Historycznie poker pojawił się na przełomie XIX i XX wieku i niemalże od razu stał się ogromnym hitem, przebijając wszystkie inne odmiany tej gry. Obecnie dużą sławę tej gry zawdzięczamy profesjonalnym pokerzystom, którzy na międzynarodowych turniejach wygrywają nagrody się sięgające kilkunastu milionach złotych.

betgames sts bonus bez depozytu
Legalny poker online w Betgames STS

Dostępny na stronie STS-u poker to symulowana gra, w której użytkownik niestety nie ma wpływu na przebieg wydarzeń i może jedynie obstawiać przebieg rozdania. W przeciwieństwie do Wojny, użytkownicy nie obstawiają pojedynczych kart, a całe końcowe układy. Krupier operujący rozdaniami, rozkłada na stronie sześciu „graczom” po dwie karty. Następnie oczekuje na przyjmowanie zakładów przez obstawiający. Kolejno wykładane są trzy kolejne karty (board lub flop) i znowu krupier oczekuje na postawienie zakładów. Później krupier wykłada 4. kartę – oczekiwanie na zakłady i po niej zostanie wyłożona ostatnia, 5. karta. Ostatnie wyłożenie zamyka układ i gracze rozliczani są z postawionych zakładów. Naturalnie wygrywa układ, który był najmocniejszy.

W pokerze możliwości zdarzeń do obstawienia jest nieco mniej niż w przypadku wojny – bowiem „tylko” 16. 10 z nich dotyczy końcowego układu i dokładnie są to:

– Poker królewski
– Poker
– Kareta
– Ful
– Kolor
– Strit
– Trójka
– Dwie pary
– Jedna para
– Wysoka karta

Pozostałe 6 dotyczy rąk startowych graczy, można bowiem postawić na to, która „ręka” wygra rozdanie. Naturalnie wraz z rozdaniem kart na stole (flop, turn i river), liczba zdarzeń dostępnych do obstawienia maleje, a kursy się wahają.

Analizując i obserwując czat dostępny na podstronie pokera, można wysnuć przypuszczenia, iż poker jest chyba najczęściej obstawianą i komentowaną grą karcianą. Być może bierze się to z możliwości większych wygranych dzięki wysokim kursom, które występują bardzo często.

poker online legalnie w polsce
Bonus na legalny poker w Betgames STS

Gra karciana – Bakarat w Betgames

Bakarat to gra dużo mniej popularna i znana od pokera czy wojny. Jest to dość zaskakujące, bowiem pierwsze wspominki o niej pojawiają się w czasach średniowiecznych, gdzie używano talii kart do tarota. Przez setki lat gra ta była traktowana bardzo elitarnie i dopiero filmowa ekranizacja Agenta 007 z Jamesem Bondem sprawiła, że Bakarat stał się dużo bardziej popularny. W zależności od miejsca występowania, bakarat posiada jeszcze dwie inne nazwy – baccarat lub punto banco.

W Betgames symulowana rozgrywka toczy się pomiędzy bankierem a zawodnikiem. Podczas gry operujący krupier rozdaje w sumie dwie odwrócone karty dla każdego z zawodników. Karty rozdawane są pojedynczo, a pierwsza z nich zawsze wędruje do gracza. Celem gry jest zebranie kart, których suma będzie zbliżona lub równa liczbie 9. Co ciekawe karty z figurą lub z 10-tką są traktowane jako zero. Jedynie as ma wartość 1.

Podczas gry w Bakarata mamy dostępne 10 zdarzeń, z czego 3 dotyczą ręki gracza i bankiera. Pozostałe z nich to:

Więcej czerwonych kart
Więcej czarnych kart
Tyle samo czerw. i czarnych
Dowolna para
Następna karta – czerwona
Następna karta – czarna
Duża

Tak samo, jak w przypadku poprzednich zakładów, pierwsza runda obstawiania zaczyna się jeszcze przed rozdaniem jakiejkolwiek karty na stole. Uczestnicy mogą postawić zakład na różne wyniki, nie ma ograniczenia liczbowego. Po rozdaniu pierwszej karty zaczyna się druga runda zakładów. Kiedy bankier otrzyma swoją kartę – rozpoczyna się trzecia i ostatnia runda. Po zakończeniu czasu rozdawane są ostatnie dwie karty (lub w przypadku konieczności także i trzecią). Następnie wyniki są zliczane i rozdanie dobiega końca.

Betgames STS – dla kogo gry karciane?

Trudno jest jednoznacznie orzec, do kogo dokładnie skierowane są karciane gry dostępne w STS-ie. Z całą pewnością wszyscy miłośnicy gier stolikowych mogą być nieco zadowoleni, bowiem dostają pewnego rodzaju namiastkę prawdziwej gry, szczególnie że podczas gry można zastosować już różnego rodzaju taktyki do analizy rozdania. Pozostali gracze najprawdopodobniej potraktują Betgames jako ciekawą alternatywę do zakładów bukmacherskich.  

opinie o bukmacherach

Betgames to najlepsze co mogło spotkać graczy, dla których obstawianie piłki nożnej stało się nudne i mało opłacalne. Świetnie, że Polski bukmacher STS postawił na gry karciane, gdyż to doskonały sposób na szybki zarobek.

Typer

forum betonline.net.pl

5 / 5. Ocen: 55


Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl