Rok 2020 dobiega już powoli końca, ale to wcale nie oznacza, że na rynku bukmacherskim brakuje bukmacherów, którzy walczą o pierwsze pozycje w rankingach. Dlatego też dziś przedstawimy ci najlepszych bukmacherów, którzy aspirują do tytułu buka numer jeden w naszym rankingu!

najlepsi bukmacherzy w polsce

Czym charakteryzują się najlepsi bukmacherzy?

Przede wszystkim tym, że jeśli bukmacher chce mieć wielu klientów, to musi być godny zaufania, co ważne nie może być żadnych niedociągnięć co do premii, transakcji itp. Bukmacher musi również zapewnić bezpieczeństwo danych i poufność, aby gracze naprawdę czuli się bezpiecznie.

STS – Polski bukmacher numer jeden!

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajmuje legalny bukmacher STS, który jest największym legalnym bukmacherem w Polsce. Główną zaletą operatora jest bonus powitalny (tylko etoto kod bonusowy dorównuje mu pod względem opłacalności), który składa się z dwóch części: podwojenie depozytu (max 1200 zł) oraz darmowego zakładu do 25 zł.

Legalny bukmacher STS ma niewątpliwie szeroką ofertę bonusową, co ciekawe możesz również otrzymać bonus za polecenie STS znajomemu – po rejestracji i potwierdzeniu konta przez znajomego otrzymasz aż 50zł na obstawianie! Użytkownicy wysoko cenią także intuicyjną i rozbudowaną aplikację mobilną oraz dobrze przygotowany serwis STS.pl, który nie razi oczu swoją stylistyką, a także jest całkiem wygodny jeśli chodzi o korzystanie z niego.

Numer 2 – Betclic!

Legalna firma bukmacherska Betclic zaczęła dostarczać sportowcom wydarzenia sportowe w 2019 roku – mimo iż Betclic był na naszym rynku już wcześniej, to musiał wycofać się z niego na jakiś czas z racji zmiany przepisów. Mocną stroną Betclic.pl jest niewątpliwie szeroka oferta zakładów bukmacherskich, obejmująca ponad 20 dyscyplin sportowych – oprócz standardowych dyscyplin takich jak piłka nożna, hokej czy koszykówka, możemy jeszcze obstawiać wiele innych, niszowych dyscyplin sportowych. Legalny bukmacher Betclic oferuje bardzo atrakcyjne kursy bukmacherskie oraz dobry bonus startowy (porównywalny do pzbuk kod bonusowy, chociaż warunki obrotu są nieco inne) który podwoi pierwszy twój pierwszy depozyt do nawet 1000 zł. Pakiet startowy przygotowany przez Betclic ma bardzo korzystne warunki, jednakże obrót nim może być dość trudny dla niedoświadczonych graczy.

Betclic jako jedna z niewielu firm nie posiada na terenie Polski stacjonarnych punktów bukmacherskich, chociaż prawdopodobnie w niedługim czasie ta sytuacja się zmieni, z racji tego że firma posiada pozwolenie na otwieranie takich punktów na terenie naszego kraju.

0 / 5. Ocen: 0


Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl