Wielu początkujących graczy zaczynających swoją przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich zastanawia się, czy istnieje jakiś „złoty sposób” na to, aby zawsze odnosić wielkie wygrane. Warto wiedzieć, iż nie ma jednego, doskonałego systemu. Wszyscy doświadczeni gracze odnoszący duże wygrane z reguły korzystają z kilku rozmaitych strategii i systemów bukmacherskich, dzięki którym mogą podjąć nierówną walkę z bukmacherem. W dzisiejszym artykule przyglądamy się bliżej najciekawszym strategiom i systemom na grę u firm bukmacherskich. Jak grać, aby jak najczęściej wygrywać? 

popularne systemy bukmacherskie w polsce
Jaki system bukmacherski do obstawiania w zakładach online?

Gra systemem u bukmachera – poradnik 

W sztuce typowania w oparciu o strategie i systemy bukmacherskie najważniejsze jest przede wszystkim umiejętne gospodarowanie budżetem, który posiadamy. Wszyscy doświadczeni bukmacherzy podkreślają jednak, iż ta sztuka wcale nie jest prosta. Zakłady bukmacherskie są dyscypliną budzącą w graczach ogromne, często skrajne emocje. W trakcie obstawiania meczy online jedną z najważniejszych umiejętności, która może zagwarantować nam odniesienie sukcesu w typowaniu systemowym, jest zdolność do robienia chłodnych kalkulacji. Zawsze musimy pamiętać o tym, aby być konsekwentnymi w swoich działaniach oraz zawsze mieć na uwadze perspektywę długookresową.

Wszystkie stawiane przez nas kupony warto zapisywać w notesie bądź specjalnie do tego celu utworzonym pliku w Excelu. Bardzo dobrze sprawdzającym się rozwiązaniem jest także określenie miesięcznego budżetu, który jesteśmy w stanie wydać na zakłady. Pod żadnym pozorem nie wolno go przekraczać. Brak rozsądku może spowodować, że będziemy wydawać zdecydowanie zbyt dużo pieniędzy. 

polski bukmacher sts bez depozytu
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Pamiętając o tych kilku najważniejszych zasadach zyskamy odpowiednią kontrolę nad zyskami i wydatkami oraz będziemy umieli minimalizować ewentualne straty. W żadnym wypadku nie wolno na siłę odgrywać się po kilku przegranych zakładach. Tym bardziej, gdy w danym momencie mamy dłuższy okres, w którym nie odnotowaliśmy żadnej wygranej. W takich przypadkach najlepiej zrobić sobie kilka dni przerwy i wrócić do gry z chłodną, otwartą głową. 

Kryterium Kelly’ego – najpopularniejszy system bukmahcerski 

Kryterium Kelly’ego to system, który został opracowany w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Stworzył go Amerykanin Johnyy Kelly. Gdy wykorzystamy kryterium jego autorstwa, będziemy mogli dokładnie określić optymalną wysokość zakładu w oparciu o jego wartość. Aby korzystać z tej metody, konieczne jest jednak posiadanie jakiegokolwiek doświadczenia, gdyż nawet najlepsze systemy bukmacherskie wymagają od nas myślenia. Głównym zadaniem gracza w tym systemie jest przeprowadzenie oszacowania wartości danego zakładu oraz prawdopodobieństwa prawidłowego wytypowania. 

Prawdopodobieństwo liczy się przy pomocy równania: 

(BP – Q)/B

B oznacza kurs dziesiętny pomniejszony o 1. P oznacza wysokość prawdopodobieństwa wygranej, a Q to prawdopodobieństwo przegranej. Jak widać, stosowanie tego systemu nie będzie zbyt łatwe dla tych graczy, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w obstawianiu zakładów bukmacherskich. Jednak jeśli ktoś już posiada pewne umiejętności w typowaniu, system ten będzie dla niego bardzo korzystny. 

0 / 5. Ocen: 0


Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl