Na naszym rynku pojawił się nowy bukmacher Betfan, który swoją ofertą chce zwojować Polskie zakłady bukmacherskie w internecie. Właścicielem strony jest warszawska spółka Betfan Sp. z.o.o. Hasłem przewodnim bukmachera jest „Nie grasz, nie wygrywasz”. Firma Betfan posiada oczywiście wszelkie niezbędne zezwolenia i licencje na prowadzenie firmy bukmacherskiej w naszym kraju. Zatem bez obaw można się zarejestrować i korzystać z możliwości nowego bukmachera.

bukmacher online po polsku betfan
Polski bukmacher internetowy Betfan – Oferta zakładów, opinie, bonusy 2020

Strona bukmachera www.betfan.pl posiada wszystko co powinien posiadać internetowy bukmacher, który działa w internecie. Zatem znajdziemy tutaj zakłady sportowe, możliwość obstawiania zdarzeń Live (w czasie rzeczywistym), dział e-sport oraz dział Rozrywka, który pozwala na obstawienie czegoś innego niż standardowe zakłady. W tym dziale mamy możliwość obstawienia wydarzeń społecznych, wydarzeń rozrywkowych w telewizji czy nawet tego jaka pogoda będzie. To bardzo fajna odskocznia od obstawiania ciągle zakładów sportowych. Warto od czasu do czasu skorzystać z tej możliwości i zabawić się w obstawianie różnych, niestandardowych zdarzeń.

Jak zacząć grać w Betfan online?

Aby zacząć grę w Betfan należy utworzyć darmowe konto na stronie www.betfan.pl. Przystąpić może tylko osoba pełnoletnia posiadająca dokument tożsamości. Aby utworzyć konto gracza należy kliknąć w przycisk Utwórz konto i w formularzu rejestracyjnym podać wszystkie niezbędne dane (pierwszy etap rejestracji to podanie adresu e-mail, hasła oraz numeru telefonu komórkowego). W kolejnym kroku należy podać swoje imię, nazwisko, numer pesel oraz ewentualny kod promocyjny, jeżeli posiadamy.

Możemy też zaznaczyć czy chcemy otrzymać bonus powitalny (3100 PLN). Potwierdzić, że zapoznaliśmy się z regulaminem strony i kliknąć Otwórz konto. Na nasz adres e-mail przyjdzie link potwierdzający konto, należy w niego kliknąć. Następnie po potwierdzeniu zostanie otwarte nasze Konto Gracza. Jednak po otwarciu takie konto posiada status konta tymczasowego i niezbędna jest weryfikacja do otrzymania pełnego dostępu do konta. Dzięki weryfikacji będziemy mogli wypłacać środki. Weryfikacja polega na przesłaniu skanu jednego z dokumentów: dowód tożsamości, paszport lub karta pobytu.

betfan obstawianie meczów bez podatku
Legalny bukmacher betfan – Obstawianie meczów bez podatku od gier

Po rejestracji w Betfan online – czas na grę

Po rejestracji i pełnej weryfikacji konta (weryfikacja zostanie potwierdzona osobnym e-mailem) możemy przystąpić do gry. A tutaj mamy bardzo dużo możliwości, bukmacher Betfan przygotował dla swoich klientów wiele kategorii do obstawiania.. Oprócz standardowych dyscyplin sportowych takich jak: piłka nożna, tenis ziemny, siatkówka czy hokej możemy obstawiać także dyscypliny jak piłka ręczna, żużel, badminton, boks, czy darts, a nawet baseball. Dlatego każdy znajdzie coś idealnie dla siebie. Do tego mamy możliwość obstawiania zakładów w czasie rzeczywistym, to bardzo ciekawa forma obstawiania, dająca większy dreszczyk emocji niż w przypadku obstawiania przedmeczowo.
Jednak jeżeli nie chcemy obstawiać zdarzeń sportowych możemy obstawić eSport, a dokładnie rozgrywki esportowe w takich grach jak Counter Strike, Dota czy LOL.

Bonusy za rejestracje w Betfan

Po rejestracji na start otrzymujemy bonus w postaci nawet dodatkowych 3000zł w formie bonusowej. Aby otrzymać bonus należy wpłacić min. 20zł, następnie obrócić nimi po min. kursie 2.00. Następnie jeżeli wygrasz – otrzymasz bonus w postaci 10% pierwszej wpłaty. Następnie musisz obrócić bonusem 5X (min. 3 zdarzenia na kuponie, każde zdarzenie min. kurs 1.20 oraz 2.00 AKO). Jeżeli obrócisz bonusem 5X i każdy kupon będzie rozliczony jako wygrany otrzymasz na swoje Konto Gracza tyle ile wygrałeś x10.

To nie wszystkie promocje i bonusy jakie bukmacher Betfan przygotował swoim klientom. Drugim bonusem jest zakład bez ryzyka w kwocie 100 PLN, żeby go otrzymać należy podczas rejestracji na stronie www.betfan.pl wpisać kod promocyjny „BETFAN„. Wtedy każdy nowy gracz otrzymuje w bonusie zakład bez ryzyka do 100 PLN.

Cashout – kontroluj swoje kupony

Wysłałeś kupon z kilkoma zdarzeniami, ale obawiasz się, że jakieś spotkanie nie zakończy się po twojej myśli? Spokojnie, masz możliwość zamknięcia zakładu w dowolnym momencie. Dzięki cashout możesz zamknąć kupon nawet jak nie wszystkie zdarzenia zostały jeszcze zakończone. Widzisz na ekranie ile otrzymasz na konto gracza w momencie zamknięcia zakładu. Im więcej zdarzeń rozliczonych na kuponie prawidłowo tym większa wygrana. Zdarzenia możesz mieszać tj. na jednym kuponie zdarzenia przedmeczowe i zdarzenia live.

Cashout to świetna opcja, która co raz częściej jest stosowana u Polskich bukmacherów online jak STS czy Noblebet. Gracze chętnie z niej korzystają bo dzięki temu rzadziej przegrywamy swoje pieniądze.

nowy bonus w betclic polska 2020
Legalny bukmacher Betclic – Bonusy, oferta, cashback

Wpłaty/Wypłaty

Minimalna kwota wpłaty na konto gracza to 1zł, nie jest pobierana żadna prowizja od wpłaty. Wpłacisz za pomocą szybkiego przelewu bankowego.
Minimalna kwota wypłaty to 1zł, wypłaty są realizowane nawet w 15 minut od jej zlecenia, bowiem firma posiada rachunki w najpopularniejszych polskich bankach, dzięki temu wypłatę masz błyskawicznie na swoim rachunku bankowym.

Rodzaje dostępnych kuponów u bukmachera Betfan

Zakład prosty jedno-zdarzeniowy – to rodzaj zakładu, gdzie Gracz typuje wynik tylko jednego zdarzenia. Rozstrzygnięcie kuponu jest proste: zdarzenie prawidłowe – kupon wygrany, wydarzenie na uponie nieprawidłowe – brak wygranej. Ewentualna wygrana obliczana jest na podstawie iloczynu kursu, stawki i współczynnika, który pozwala określić realną stawkę zakładu po odjęciu podatku.

Zakład prosty wielo-zdarzeniowy (AKO) – ten rodzaj zakładu pozwala na dodanie kilku zdarzeń na jednym kuponie, dzięki temu możemy uzyskać znacznie większą wygraną niż wtedy, gdy typujemy jedno zdarzenie, bowiem łączymy kursy (Akumulator). Zakład jest rozstrzygnięty jako wygrany tylko wtedy, gdy wszystkie zdarzenia na nim wytypowane były prawidłowo.

Zakład systemowy – pozwala na wygraną nawet w przypadku, gdy jedno zdarzenie na kuponie zakończyło się naszym niepowodzeniem. System posiada określoną liczbę kombinacji. Wytypowanie prawidłowo wszystkich zdarzeń na kuponie skutkuje dużo większą wygraną, błędne wytypowanie jednego zdarzenia oznacza proporcjonalnie mniejszą stawkę. Aby stworzyć taki zakład konieczne jest utworzenie przynajmniej 2 bloków.

Zakład blokowy – jest formą zakładu systemowego. Blok jest zakładem prostym pojedynczym lub wielo-zdarzeniowym. Kurs bloku jest iloczynem wszystkich kursów składających się na blok. Zakład będzie rozliczony jako wygrany tylko w przypadku wytypowania wszystkich zdarzeń prawidłowo.

Zakład mieszany – dzięki niemu możliwe jest stworzenie zakładu składającego się z: zakładu prostego wraz z zakładem systemowym oraz zakładu systemowego pojedynczego z zakładem systemowym blokowym. W takim przypadku wygrywamy tylko, gdy przynajmniej jedna z obstawionych kombinacji została prawidłowo wytypowana.

0 / 5. Ocen: 0


Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl