Noblebet to polski, legalnie działający bukmacher z 15. w Polsce licencją na prowadzenie gier hazardowych w internecie. Założony na początku roku 2019 skierowany jest do polskich graczy poszukujących bezprowizyjnej i opłacalnej rozrywki. Do rejestracji jak większość nowych bukmacherów zachęca przez różnorodne promocje i nowe sposoby obstawiania zakładów. Jest Głównym sponsorem drużyny piłkarskiej Śląsk Wrocław, co z pewnością zauważyli kibice klubu zerkający na meczowe koszulki tamtejszych zawodników. Według wielu doniesień Noblebet jest częścią grupy LVBet.

bukmacher noblebet online bonusy oferta
Legalny bukmacher Noblebet online – Oferta zakładów, bonus i opinie

Czy z perspektywy gracza warto skorzystać z oferty Noblebet?

To, co istotne zarówno dla nowych, jak i stałych uczestników zakładów bukmacherskich to liczba sportów dostępnych w ofercie, promocje, metody płatności, a nierzadko też samo położenie i staż bukmachera. Ponieważ Noblebet jest powiązany z innymi firmami z branży (m. in. LVbet), możemy liczyć na pełen profesjonalizm, sprawdzoną obsługę techniczną i gwarancję 100-procentowej wypłacalności. Nie musimy martwić się o zgromadzony przez bukmachera kapitał ani jego legalność. Do gry może przystąpić każdy, kto w dniu rejestracji ukończył 18 lat.

W Noblebet obstawimy zakład w blisko 50 różnych dyscyplinach sportowych. Poza najpopularniejszymi zakładami takimi jak piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, kickboxing czy tenis, możemy skorzystać z oferty zakładów gier komputerowych (CS:GO, DOTA 2, King of Glory, Starcraft 2, LoL, HS), formuły 1, żużla, szachów, basketballa 3×3, nascar, rzutek i kolarstwa. Dostępne są także zakłady wirtualne polegające na obstawianiu fikcyjnych i wygenerowanych komputerowo wydarzeń. Interfejs jest przyjazny dla oka, uwzględnia istotne dane, statystyki, natomiast sama szata graficzna stosunkowo dobrze odwzorowuje ważne szczegóły realnych rozgrywek.

nowy bonus w betclic polska 2020
Legalny bukmacher Betclic – Bonusy, oferta, cashback

Czy warto rejestrować się w Noblebet dla bonusu powitalnego?

Bonus powitalny dumnie reklamowany przez ambasadora marki – Richarda McCavina pozwala na uzyskanie do 1650 PLN. Nie jest on oczywiście prosty do uzyskania i musimy spełnić kilka warunków, aby otrzymać całość. Składa się z trzech części:

  • bonus 100% (5% wpłaty z mnożnikiem x20) od pierwszego depozytu do 800 PLN,
  • bonus 50% (5% wpłaty z mnożnikiem x10) od drugiego depozytu do 800 PLN (max 400 PLN),
  • bonus 50 PLN wyłącznie na sporty wirtualne.

Warunki zmonetyzowania? Bonus musimy zrealizować i wypłacić w ciągu 30 dni od momentu wpłaty. Bonus, a właściwie zgodnie z regulaminem wpłacone środki z pierwszej i drugiej wpłaty muszą zostać obrócone 3-krotnie z kuponami o kursie minimalnym 1,8. Jeśli spełnimy te warunki możemy spodziewać się wypłaty bonusu we wtorki i czwartki.

Szlachetnie, jak mówi nazwa marki poczują się także stali gracze. Stawiając mecze taśmowo tj. przy 3, 4, 5, 6 zdarzeniach możemy liczyć na stały dodatek do wygranej, odpowiednio w postaci: 5, 10, 15 i 20% postawionej sumy. Trzeba pamiętać, że warunkiem jest obstawienie kuponu o stawce minimalnej 50 PLN i kursie łącznym 2,5 lub większym.

Zadowolone będą osoby, które ze swoją strategią zakładową czują się pewnie i nie boją obstawiać się rutynowo. Jeśli w ciągu jednego tygodnia wykonamy obrót 1000 PLN na kuponach  kursem minimalnym 2,2 w ciągu 5 dni roboczych danego tygodnia to otrzymamy darmowe 50 PLN będący freebetem. Choć zdawałoby się, że 5% to niedużo, przy większym ryzyku może zrobić różnicę.

W serwisie dostępny jest także cash-out pozwalający na anulowanie obstawionego zakładu w trakcie trwania meczu czy też przed jego rozpoczęciem.

betfan obstawianie meczów bez podatku
Legalny bukmacher betfan – Obstawianie meczów bez podatku od gier

Strona internetowa bukmachera Noblebet.pl

Z oferty nowego polskiego bukmachera skorzystamy pod adresem internetowym Noblebet.pl. Po przejściu na stronę naszym oczom ukazuje się szata graficzna w kolorach bieli, czerni z elementami tekstowymi w barwie ciemnej czerwieni. Informacje drugoplanowe oznaczone są odcieniami szarości. Do pokolorowania przycisków i istotnych linków użyto koloru laminowanego dębu.

W projekcie witryny wykorzystano szeryfowy krój pisma nadający tekstowi rozpiętości, co w ostateczności przekłada się na wrażenie prestiżu i przebywania w miejscu dla osób z najwyższego szczebla społecznego. To jak zabieg ten wyszedł w praktyce i jak prezentuje się w odbiorze pozostawiamy czytelnikom do osobistej oceny.

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames na gry karciane jak poker, wojna i bakarat. Żeby otrzymać bonus należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

Samo doświadczenie poruszania się po stronie jest stosunkowo przyjemne. Po lewej stronie dostępna jest lista najpopularniejszych zdarzeń, wyszukiwarka, z kolei na samym dole menu z informacjami. Po prawej stronie widoczny jest panel, w którym przedstawione są dane nt. aktualnego kuponu. Poniżej bukmacher zdecydował się na uwydatnienie swojej oferty promocyjnej. Podobnie dzieje się, gdy po raz pierwszy wejdziemy na stronę główną – to na niej znajduje się slajder przedstawiający wszystkie dostępne na dany moment promocje.

Z poziomu strony głównej możemy obstawiać wyniki na żywo i dodawać je bezpośrednio do naszego wirtualnego kuponu dostępnego w trzech wariantach: singiel, kombi i system. W trakcie zabawy na Noblebet.pl towarzyszyć będzie nam wizerunek sira Richarda McCavina ubranego w eleganckie ubrania. Podobnie jak inne elementy ma to dodawać szlacheckiego splendoru. Według zapowiedzi podanych przez założycieli ci w przyszłości chcą rozdzielić Noblebet na dwa różne podmioty – Noblebet i drugi ukierunkowany raczej na niedzielnych graczy – OKBet.

Zauważalną bolączką jest to, że klikając na wydarzenie to nie pokazuje się automatycznie w całości. Widoczne jest to szczególnie na urządzeniach mobilnych, gdzie przenoszeni jesteśmy do widoku wydarzenia, jednakże elementy interfejsu wyświetlają się stopniowo. W rezultacie częstokroć bezpośrednio po przejściu widzieć będziemy jedynie nazwy oponentów, a dopiero po chwili wynik spotkania i szczegóły dot. kursów.

Noblebet w KRS, NIP i Regon

Częstym zmartwieniem graczy dołączających do świeżego na rynku bukmachera jest legalność i prawna zgoda na działalność podmiotu gospodarczego na terenie kraju, gdzie usługodawca świadczy swoje usługi.

Noblebet to podmiot działający w imieniu spółki Polski Bukmacher z o.o. zarejestrowanej pod adresem:

Dąbrowa Górnicza, ul. Limanowskiego 10 o numerze KRS: 0000687635, NIP: 6292481907 i REGON: 367989720.

Sama licencja o numerze PS4.6831.28.2017 została przyznana przez Ministra Finansów w dniu 3 stycznia 2019 roku.

Sprawdzając podany adres w sieci dowiadujemy się, że pod tym samym adresem działa inna marka, mianowicie LVbet na polskim rynku obecny od roku 2016. Bukmacher najwyraźniej zdecydował rozszerzyć się swoją ofertę o kolejne, tym razem bardziej prestiżowe zakłady.

0 / 5. Ocen: 0


Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl