Lubisz obstawiać futbol u bukmacherów? Wszelkie statystyki pokazują, że piłka nożna jest w naszym kraju szalenie popularna. Szczególnie teraz. Obecnie można zarejestrować konto w różnych, bardzo profesjonalnych firmach bukmacherskich i zarabiać sporo gotówki na swojej ulubionej dyscyplinie. Duża część zakładów dotyczy tego tematu. Kiedy zatem w piłce nożnej pada stosunkowo najwięcej bramek? Czy jest to w pierwszej odsłonie meczu? A może dopiero po zmianie stron?

kiedy pada najwięcej bramek
Jak obstawiać ilość bramek w meczu?

Dlaczego w drugich połowach pada zazwyczaj więcej goli?

Statystyki potwierdzają, że więcej bramek pada w drugich połowach. Uwzględniając najlepsze rozgrywki ligowe ta różnica – pomiędzy trafieniami w pierwszych oraz drugich częściach spotkań – jest naprawdę stosunkowo spora. Wynosi bowiem mniej więcej kilkanaście procent. Oczywiście, dużo tutaj zależy od konkretnych rozgrywek. Jeśli zatem interesujesz się przede wszystkim ligą holenderską, francuską, angielską itp. to musisz dokładnie sprawdzić, jak to wygląda biorąc pod uwagę określone rozgrywki.

Dlaczego jednak zazwyczaj dzieje się tak, że po przerwie pada relatywnie więcej goli? Nierzadko na samym początku oglądamy „piłkarskie szachy”. Żadna z drużyn nie ma zamiaru stracić zaś pierwszego gola. Dopiero premierowe trafienie otwiera tak naprawdę mecz. Wtedy ekipa, która straciła bramkę nie ma już tak naprawdę czego bronić… Musi postawić na atak, aby zanotować korzystny dla siebie wynik.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS!

Kod promocyjny „BETONLINE”

Poza tym drużyny w pierwszej połowie nie są jeszcze aż tak bardzo zmęczone. Piłkarze wypełniają zatem dokładnie wszelkie założenia taktyczne. Związane np. z przesuwaniem, skracaniem pola gry itp. Brak zmęczenia to również dokładne krycie przy stałych fragmentach. Im dłużej trwa mecz, tym to zmęczenie jest coraz większe. Na boisku robią się spore przestrzenie. Drużyny nie potrafią już tak pieczołowicie przesuwać oraz skracać… Łatwiej zatem znaleźć takie sektory boiska, które są otwarte.

Od razu warto zauważyć, że generalnie najwięcej goli pada w końcówkach drugich połówek, co także nie jest przypadkowe i dlatego obstawianie over 2.5 jest wtedy najbardziej opłacalne. Drużyna, która np. przegrywa jednym lub nawet dwoma trafieniami musi w końcowym fragmencie rzucić wszystkie siły do ataku. Często nawet obrońcy przesuwają się pod pole karne rywali. Po to, żeby wykorzystać ich umiejętności dotyczące gry głową. Większa liczba zawodników atakujących to oczywiście większa szansa, że uda się doprowadzić do wyrównania. Z drugiej strony to również większe ryzyko narażenia się na groźne kontrataki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak to jest na turniejach?

Niedługo Mistrzostwa Europy 2021. Postanowiliśmy zatem poświęcić kilka słów takim imprezom – pod tym kątem. Od dawna można zaś zauważyć, że w meczach rangi mistrzowskiej zdecydowanie więcej goli pada po przerwie niż przed przerwą. Zwłaszcza wtedy, kiedy żadna ze stron nie chce przegrać. Przeważnie tak dzieje się natomiast w pierwszych spotkaniach. Porażka w premierowej potyczce stawia pod ścianą. Remis jest natomiast wynikiem do zaakceptowania. Uważaj zatem na granie dużej ilości goli przed przerwą – w spotkaniach Mistrzostw Europy 2021. Poza tym dość rzadko padają też overy w tego typu potyczkach grupowych.

0 / 5. Ocen: 0


Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl