Początek każdego nowego roku kalendarzowego to czas planów. Także odnośnie zakładów bukmacherskich. Chcesz sobie wszystko – już teraz – ustalić? Na jakie aspekty zwracać uwagę, by gra w firmach bukmacherskich była znacznie bardziej dochodowa niż miało to miejsce w ubiegłych latach? Planujemy obstawianie meczów na cały rok po to żeby przechytrzyć bukmachera.

plana bukmacherski na cały rok
Jak zaplanować grę u bukmacherów na cały rok?

Jaka dyscyplina będzie odpowiednia do obstawiania?

W firmach bukmacherskich możesz grać praktycznie wszystko. Są bowiem różne dyscypliny do typowania. Swobodnie możesz zdecydować się na sporty zdecydowanie najbardziej popularne. Takie, jak np. piłka nożna, skoki narciarskie, siatkówka, czy tenis ziemny itp. Okazuje się, że wyboru nie brakuje także jeśli chodzi o mniej znane opcje. Chodzi o tak zwane sporty niszowe. To jednak nie oznacza, że możesz grać wszystko, bez żadnych ograniczeń. Jeśli marzą Ci się wielkie wygrane w 2021 roku, to musisz to odpowiednio zaplanować.

Jak postępują w tym temacie zawodowi typerzy w Polsce? Zawodowcy skupiają się na określonej „działce”. Jest to np. jedna liga, czy dyscyplina. Wydaje się, że powinno się obstawiać maksymalnie dwa sporty. Dlaczego nie więcej? Z tego względu, że w takim przypadku trudno byłoby Ci rzetelnie zdobywać wszystkie najważniejsze informacje. Obecnie jest naprawdę bardzo dużo rozmaitych wiadomości do przyswojenia. Trzeba orientować się, co dzieje się u konkretnego zawodnika, w danym klubie itp. Warto być na bieżąco z nowymi strategiami dotyczącymi ogrywania bukmacherów itp. A przecież czas nie jest z gumy. Doba ma tylko 24 godziny. Poza zakładami bukmacherskimi trzeba zaś znaleźć czas również na szereg innych aspektów.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS!

Kod promocyjny „BETONLINE”

Warto zatem skoncentrować się tylko na jednej dyscyplinie. Dzięki temu łatwiej będzie Ci to wszystko kolokwialnie pisząc „ogarniać”. Pamiętaj, że musisz być ekspertem od konkretnej specjalizacji. To jedyna droga, by rzeczywiście z sukcesami działać w firmach bukmacherskich. A ekspert od wszystkiego, to… ekspert tak naprawdę od niczego.

Ile miesięcy chcesz obstawiać zakłady?

Powinieneś wybrać nie tylko odpowiednią ligę lub dyscyplinę. Warto skupić się również na tym aspekcie. Trzeba zaplanować sobie zatem, jak dużo czasu będziemy poświęcać na grę w zakładach bukmacherskich w nadchodzącym roku. I to nie tylko pod względem pojedynczego tygodnia. Pamiętaj, by wyznaczyć sobie odpowiednie priorytety. Musisz znaleźć czas na rodzinę, pracę itp. Zakłady bukmacherskie nie mogą być dla Ciebie najważniejsze. Poza tym liczy się nie ilość, a jakość. Lepiej spędzać mniej czasu na analizowaniu oferty dostępnej w zakładach bukmacherskich, a robić to po prostu bardziej efektywnie.

Warto skupić się również na liczbie miesięcy, w czasie której chcemy obstawiać, bez znaczenia czy obstawiamy w STS czy Fortuna. Nie można tego robić przez cały rok. Warto mieć jakąś odskocznię. Dobrze jest robić sobie co jakiś czas przerwy. Wielu fachowców twierdzi, że dzięki temu po powrocie do pracy mamy zdecydowanie więcej energii i motywacji, co przekłada się na odpowiednie decyzje itp. Warto zatem poczuć „głód” obstawiania. Na początku każdego roku kalendarzowego trzeba zatem zaplanować sobie przerwy od typowania.

Kiedy są planowane przerwy w rozgrywkach?

Ten aspekt jest powiązany z powyższym. Nie powinieneś typować przez 12 miesięcy w ciągu całego roku kalendarzowego. Każdemu przyda się chwila wytchnienia. Po to, by zakłady bukmacherskie nie stały się dla Ciebie nużące. Jeśli coś nie będzie dawało Ci satysfakcji, to trudno liczyć jednocześnie na satysfakcjonujące dochody, szczególnie jeśli Polscy bukmacherzy graczom w tym nie pomagają. Niektóre przerwy od typowania są niezależne od Twoich ustaleń. Warto to wszystko wziąć jednak pod uwagę w czasie planowania terminarza.

Typujesz np. spotkania polskiej Ekstraklasy? Nasza liga nie gra przeważnie od końcówki maja do środka lipca. Wtedy możesz zaplanować sobie np. urlop. Przerwa zimowa wypada zaś zazwyczaj od połowy grudnia do lutego. Sprawdź dokładnie ten aspekt, gdyż wtedy nawet najlepsi bukmacherzy mają kiepską ofertę. Dzięki temu będziesz mógł wyznaczyć termin urlopu, który pozwoli Ci odetchnąć od szarości dnia codziennego. Uważamy, że nie powinieneś też typować w czasie świąt. To czas, który trzeba przede wszystkim spędzić z rodziną. Sprawdź zatem, kiedy są np. ruchome Święta Wielkanocne i już teraz zaplanuj sobie na ten okres kilka dni wolnego.

Co z nieprzewidzianymi sytuacjami?

W życiu każdego z nas zdarzają się rozmaite, nieprzewidziane sytuacje. Zaplanowałeś sobie, że będziesz grać przez dwie godziny w piątkowy wieczór po pracy (od 18:00 do 20:00)? Wypadły Ci jednak nadgodziny? Wróciłeś bardzo późno do domu? Co zrobić w takiej sytuacji? Trzeba sobie najzwyczajniej w świecie odpuścić. Nie graj po nocy, jeśli nie jest to dla Ciebie standardowa pora. Wtedy trudno będzie Ci bowiem o zachowanie odpowiedniej koncentracji. Jeśli masz jakieś kłopoty, jesteś chory lub musisz załatwić inne sprawy na mieście itp. to zrezygnuj z obstawiania w tym dniu. Nie możesz być zakładnikiem samego siebie.

Pamiętaj, że gra w zakładach bukmacherskich powinna Ci dawać sporo radości. Dzięki temu łatwiej jest o regularne wygrane. Oczywiście, dobrze jest wszystko sobie planować. Nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Niemniej jednak są takie sytuacje, że nasze pierwotne ustalenia muszą być zmienione. Nie ma zaś sensu grać na siłę. Lepiej przystąpić do typowania, kiedy rzeczywiście będziemy mieli czas oraz ochotę.

0 / 5. Ocen: 0


Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl