Bukmacherskie aplikacje mobilne w dzisiejszych czasach coraz częściej wyposażane są w funkcjonalności, o których jeszcze kilka lat (a nawet miesięcy) temu mogliśmy pomarzyć. Jedną z nich jest obecność licznych usług dodatkowych, dzięki którym zawsze mamy w nich co obstawiać – niezależnie od tego, czy sezon piłkarski już się skończył, czy też trwa w najlepsze. Jedną z nowszych usług tego typu są gry karciane, które szturmem zdobyły polski rynek, a które popularnością dawno przebiły dotychczas królujące sporty wirtualne. Ale jak tak właściwie możemy obstawiać owe gry karciane w aplikacjach mobilnych? Co powinniśmy o nich wiedzieć i jakie gry tak właściwie mamy do wyboru? To wszystko postaramy się wyjaśnić już dziś.

Poker online i inne gry karciane w aplikacjach bukmacherskich

Jak obstawiać gry karciane w bukmacherskich aplikacjach mobilnych?

Obstawianie giwer karcianych w bukmacherskich aplikacjach mobilnych nie należy do najbardziej skomplikowanych. Wymaga od nas zaktualizowania aplikacji mobilnej bukmachera, który je oferuje (w końcu usługa ta jest swoistą nowością), ale też zarejestrowania się u niego i zalogowania na własne konto. Dopiero później, po doładowaniu własnego salda, można czerpać z nich pełnię możliwości.

Obstawianie gier karcianych musimy rozpocząć od udania się do ich zakładki. Nazewnictwo może być różne – choć bukmacherzy online w większości nazywają ją Gry karciane, w STS noszą one nazwę Betgames (od ich dostawcy), a w Fortunie – Bet on Games. Po otwarciu odpowiedniej zakładki, naszym oczom ukaże się albo wybór gry (zawsze jest on na górze), albo też domyślna gra karciana (zwykle jest to poker).

Ekran aplikacji w przypadku gier karcianych podzielony jest na pół. Górna jego część przeznaczona jest na transmisję na żywo konkretnego rozdania. Jest “przyklejona”, dzięki czemu zarówno przewijanie dolnej części, jak i zawieranie zakładów nie zmusza nas do odświeżania transmisji. Możemy ją stale oglądać. Dolna część ekranu przeznaczona jest oczywiście na ofertę, z której możemy korzystać poprzez stuknięcie w tę opcję bukmacherską, która w danym momencie nas interesuje. Pamiętajmy, że te zmieniają się wraz z kolejnymi etapami rozdania. To, przez jak długi czas będzie trwał obecny etap jest sygnalizowane przez specjalny licznik.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Po wybraniu odpowiedniej opcji bukmacherskiej, musimy określić stawkę, za którą chcemy grać, a następnie zaakceptować chęć zawarcia zakładu. Jeśli chcemy, całość możemy zautomatyzować, zapamiętując stawkę i zaznaczając opcję automatycznych zakładów. W tym przypadku każde stuknięcie w rynek bukmacherski będzie się wiązało z bezpośrednim zawarciem zakładu. Często bez żadnego potwierdzenia. Musimy zatem korzystać z tej opcji roztropnie.

Obstawianie gier karcianych przez aplikację mobilną jest szybkie, ale i intuicyjne. Wszyscy bukmacherzy online zadbali o odpowiednią prezentację usługi, dzięki czemu raczej nie powinniśmy mieć problemów w odnalezieniu się w niej. Zwłaszcza że zawsze możemy sięgnąć po samouczek, dostępny w każdej aplikacji mobilnej.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Legalny poker w aplikacjach bukmacherskich

Zdecydowanie najpopularniejszą grą karcianą w obrębie aplikacji mobilnej dosłownie każdego działającego w Polsce bukmachera jest poker. Nie ma się czemu dziwić – to najbardziej rozpoznawalna gra karciana świata, a jednocześnie nieodzowny element kasyna na całym świecie. W przypadku oferty polskich bukmacherów, przybiera on postać symulacji. Choć firmy bukmacherskie, które nasz ranking bukmacherów mają w czołówce, w zdecydowanej większości faworyzują tutaj odmianę Texas Hold’em, w ich aplikacjach mobilnych coraz częściej możemy spotkać się również z innymi, mniej popularnymi odmianami pokera.

Poker w aplikacjach mobilnych jest na tyle popularny, że najlepsi bukmacherzy online postanowili opuścić w jego przypadku schemat i zaoferować jego polski stół. Choć więc większość gier karcianych posiada anglojęzycznych krupierów, w przypadku pokera u wielu bukmacherów możemy spotkać się z krupierem posługującym się językiem polskim. To nie tylko ułatwia obstawianie, ale i stwarza możliwość wchodzenia z nim w interakcję. Zwłaszcza że mamy do dyspozycji czat, który – jak się okazuje – krupier na bieżąco czyta. Biorąc pod uwagę to, że dokonuje on bieżącej analizy wydarzeń z konkretnego rozdania oraz fakt, że może dostarczyć nam naprawdę cennych informacji, może to się okazać naprawdę wartościowe.

Inne gry karciane w ofercie aplikacji polskich bukmacherów

Oczywiście usługa gier karcianych u polskich bukmacherów nie zamyka się wyłącznie w obrębie legalnego pokera. Jako że jest ona na etapie rozwojowym, stale jest wzbogacana o dodatkowe gry, z których nie każda jest znana w Polsce – każda jednak zachęca do zawierania w niej zakładów.

Najpopularniejszą grą, zaraz po pokerze, jest u bukmacherów wojna, która cechuje się banalnymi zasadami, a u której próg wejścia jest naprawdę niski. Jedno rozdanie trwa w niej zaledwie kilkanaście sekund i ciężko jest znaleźć inną pozycję o tak dużej prostocie. Jedyną, którą można zbliżyć do niej pod tym względem jest bakarat. Mimo, że nie jest on szalenie popularny w naszym kraju, jest bardzo przystępny. Zwłaszcza że – podobnie, jak w wojnie – w jednym rozdaniu bierze w nim udział zaledwie dwoje graczy. Kolejną z popularnych gier jest blackjack, który również jest nieodzowną częścią każdego z kasyn stacjonarnych. W jego przypadku mamy do czynienia ze standardowymi zasadami, w których dwoje graczy zmierza ku temu, by pozyskać wartość kart jak najbliższą 21.

Co istotne, usługa gier karcianych stale się rozwija i można się spodziewać, że wraz z upływem czasu będzie się w niej pojawiać coraz więcej pozycji. Największe nadzieje można wiązać z operatorami, którzy usługi tej nie nazwali Gry karciane. Zewnętrzni dostawcy bowiem już teraz oferują bukmacherom wiele gier losowych. Niewykluczone, że i one pojawią się w ofercie bukmacherskiej już wkrótce.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za depozyt1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonusy za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Co warto wiedzieć o grach karcianych w aplikacjach polskich bukmacherów?

Jako że gry karciane pojawiły się w ofercie bukmacherskiej stosunkowo niedawno, naturalnym jest, że nie wszyscy typujący muszą być z nimi zapoznani. Tym bardziej, że w aplikacjach mobilnych są one prawdziwą nowością. Dlatego też przygotowaliśmy zestawienie informacji, które są najbardziej przydatne, a które pozwolą nam szybko zrozumieć to, jak działa cała ta usługa.

  • Z usługi gier karcianych możemy korzystać o dowolnej porze dnia. Jest ona dostępna całodobowo, każdego dnia tygodnia i roku. Pamiętajmy jednak, że ta zasada może się różnić w kontekście polskich stołów. Informację o ich dostępności zawsze znajdziemy w odpowiednim miejscu.
  • Gry karciane są udostępniane tylko zarejestrowanym i zalogowanym w aplikacji użytkownikom. Jeśli jednak chcemy, większość bukmacherów pozwala na darmowe oglądanie ich transmisji w obrębie ich głównych serwisów internetowych.
  • W grach karcianych możemy oglądać symulacje rozdań. Nie są to zatem transmisje, w których udział biorą prawdziwi gracze. Typujemy symulację, za której przeprowadzanie odpowiedzialny jest krupier. Każdy gracz jest tym wirtualnym. My również nie bierzemy bezpośredniego udziału w grze – jesteśmy zaledwie obserwatorami, którzy mogą podejmować decyzje bukmacherskie.
  • Każda gra podzielona jest na kilka etapów. Przed każdym z nich możemy zawierać zakłady bukmacherskie przez około minutę. System wyraźnie wskazuje nam moment, w którym są one przyjmowane – również krupier zdradza nam taką informację.
  • Dostarczaniem gier karcianych zajmują się zwykle podmioty zewnętrzne. To one przygotowują transmisję i dbają o jej ciągłość. Krupierzy skanują karty przed ich wyłożeniem na stół, dzięki czemu te mogą przejść do systemu. Ten zaś przekazuje stosowne informacje bukmacherom, którzy na ich podstawie automatycznie mogą przygotować odpowiednio dopasowaną do sytuacji na stole ofertę bukmacherską.
  • Gry karciane w aplikacji mobilnej wymagają oczywiście stałego połączenia z Internetem. Pamiętajmy przy tym, że oglądanie transmisji powoduje straty transferu równe tym, z którymi mamy do czynienia przy oglądaniu meczów na żywo. Musimy mieć to na uwadze, jeśli typujemy poza zasięgiem naszej sieci Wi-Fi i mamy ograniczenia związane właśnie z transferem.

5 / 5. Ocen: 6


Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl