Obstawianie zakładów bukmacherskich cieszy się w Polsce z roku na rok coraz większą popularnością. Nie ma się temu co dziwić – firmy bukmacherskie proponują swoim graczom bardzo dobre warunki, dlatego liczba graczy stale rośnie. W ostatnim czasie coraz więcej osób zajmujących się obstawianiem zakładów bukmacherskich zastanawia się, czy da się grać bez podatku u bukmachera. Z myślą o wszystkich tych osobach przygotowaliśmy ten artykuł. Polecamy go wszystkim tym, którzy chcieliby móc obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku. 

polscy bukmacherzy bez podatku
Jak obstawiać u Polskich bukmacherów online bez podatku?

Polscy bukmacherzy bez podatku – fakt czy mit? 

Obstawianie zakładów bukmacherskich zawsze wiąże się z tym, iż pewna część kwoty z wygranej trafia do skarbu państwa. Dodatkowo, gdy nasza wygrana przekracza lub jest równa kwocie 2280 złotych, wówczas każdy gracz musi we własnym zakresie opłacić podatek w wysokości 10%. Najlepsi bukmacherzy w Polsce oferują jednak specjalne, wyjątkowe promocje dla swoich graczy, w których daje im specjalne bonusy rekompensujące kwoty wynikające z uiszczenia podatku. 

Zakłady bez podatku w PZBUK 

Oferta zakładów bukmacherskich PZBUK na zakłady bez podatku jest naprawdę niezwykle interesująca. Można tam uzyskać nawet 30% na zakładach. Do wygranych kuponów typu kombi bukmacher może dorzucić nawet 15 bądź 30% danej stawki. Pierwsza promocja o nazwie Kombodoładowanie dotyczy zakładów wielokrotnych przedmeczowych na określone ligi piłki nożnej. Wszystkie zdarzenia muszą posiadać kursy minimalne na poziomie 1,2. Z kolei aż 30% ekstra można uzyskać, gdy korzysta się z oferty Komborakieta.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS!

Kod promocyjny „BETONLINE”

Z tej promocji mogą korzystać gracze, którzy postawią na swoim jednym kuponie minimum 11 wydarzeń związanych z tenisem. Procent od wygranych w PZBUK oblicza się na podstawie zdarzeń znajdujących się na takim kuponie. W przypadku zakładów podwójnych gracz dostaje o 50% więcej, a potrójnych 2/5%. Dodatkowymi środkami z wygranych nie trzeba dodatkowo obracać. 

Zakłady bez podatku w Totalbet 

Również firma bukmacherska Totalbet przygotowała specjalną ofertę dla tych graczy, którzy chcieliby uzyskać zakłady bez podatku. Można tam otrzymać nawet 51% większą wygraną. Aby tak się stało, trzeba postawić minimum dwa zdarzenia na kuponie z kursem minimalnym na poziomie 1,20 na każdy zakład. Dzięki poprawnemu wytypowaniu minimum 10 zdarzeń można otrzymać 35% ekstra, a najwięcej (za 15 zakładów na jednym kuponie) – 51%. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zakłady bez podatku w Betfan 

Następna firma bukmacherska oferująca zakłady bukmacherskie bez podatku to www.Betfan.pl. U tego bukmachera znajdziemy dwie promocje związane z grą bez podatku. Jest to wiodąca oferta dedykowana wszystkim graczom tego bukmachera. Gdy postawimy na jednym kuponie minimum dwa zdarzenia, których łączny kurs będzie wynosił 2,0 a  kurs na pojedyncze zdarzenie minimum 1,25, to nasz współczynnik zostanie zmieniony na 1.

Oznacza to jednocześnie, że wygrana wzrośnie o 14%. Jest to więcej niż ostatecznie wynosi podatek, jaki trzeba uiszczać podczas stawiania zakładu. Jeżeli postawimy w Betfan na jednym kuponie minimum cztery zdarzenia z kursem całkowitym na poziomie 4,0 oraz pojedynczym 1,25, dostaniemy ekstra aż 20%.

Zakłady bez podatku w forBET 

Firma bukmacherska forBET ma nietypową promocję na grę bez podatku. O co dokładnie chodzi? Chodzi o to, że gracz nie uzyskuje dodatkowego bonusu do wygranych zakładów kombi, ale gdy postawi kupon, nie będzie on obciążony żadną dodatkową opłatą. W każdy dzień meczowy Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy można stawiać zakłady na www.iForbet.pl, które nie będą objęte podatkiem w wysokości 12%. Aby móc skorzystać z tej promocji, trzeba postawić kupon z minimum 4 zdarzeniami.

0 / 5. Ocen: 0


Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl