Branża bukmacherska to dynamicznie rozwijający się rynek, na którym powstaje coraz więcej konkurencyjnych firm oferujących zawieranie zakładów wzajemnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy, bukmacherzy udostępniają urozmaiconą ofertę zarówno kursową, promocyjną, jak i bonusową. Do najpopularniejszych promocji i bonusów należą m.in. bonus powitalny, freebety, zakłady bez ryzyka, zwrot całości lub części podatku za zakłady czy bonusy bez depozytów.

bonusy bukmacherskie legalny bukmacherów online
Jakie bonusy bukmacherskie oferują w Polsce legalni bukmacherzy online

Bonus powitalny – najpopularniejsza promocja na rynku

Bonus powitalny to najpopularniejsza oferta promocyjna zakładów bukmacherskich. Według ekspertów branży bukmacherskiej atrakcyjność bonusu powitalnego najczęściej decyduje o wyborze oferty bukmachera przez gracza. Podstawową regułą promocji startowej jest 100% bonusu od pierwszej wpłaty. Polega to na udostępnieniu na koncie bonusowym gracza równowartości kwoty wpłaconego bonusu. Wypłata wygranej z konta bonusowego na saldo główne gracza, możliwe jest po spełnieniu warunków regulaminu promocji. Warto zapoznać się z regulaminem przed wyborem bonusu, ponieważ warunki bukmacherów są precyzyjnie określone, a niespełnienie któregoś z nich, uniemożliwia uzyskanie bonusu.

Zakłady bukmacherskie najczęściej wymagają dokonania kilkukrotnego obrotu kwotą bonusową, przy uwzględnieniu minimalnego kursu na pojedyncze wydarzenie, np. 1,2 oraz kursu całkowitego w zawieranym kuponie wzajemnym, np. 2,0. Warunki dotyczą również minimalnej ilości zdarzeń na kuponie gracza, na które najczęściej składają się 3 wydarzenia sportowe. Obecnie bukmacherzy oferują coraz dogodniejsze warunki do uzyskania bonusu powitalnego, dlatego gracz może uzyskać bonusy nawet do trzech wpłat depozytowych. Bukmacherzy często określają kwotę minimalną wpłaty na konto gracza. Bonus na start kierowany jest zasadą: im więcej wpłacisz, tym większy bonus uzyskasz.

polski bukmacher sts bez depozytu
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Freebet bez depozytu na start w STS

Darmowy bonus freebet cieszy się dużą popularnością, szczególnie wśród graczy, którzy rozpoczynają obstawianie zakładów wzajemnych lub chcą przetestować serwis bukmacherski, bez konieczności dokonywania wpłaty na konto gracza. Zakłady bukmacherskie oferują freebety, w celu zachęcenia klientów do założenia konta w serwisie oraz zdecydowania się na grę o najwyższą stawkę za realne pieniądze.

Freebet to promocja uregulowana warunkami bukmachera, które obligują gracza do spełnienia określonych kryteriów, w celu uzyskania bonusu. Do najczęściej wymaganych czynności gracza należy zarejestrowanie konta gracza. Freebet wymaga ponadto dokonania 2 lub 3-krotnego obrotu bonusem, przy zachowaniu zarówno określonego kursu na pojedyncze zdarzenia ujęte w kuponie, jak i kursu całkowitego. Środki pieniężne uzyskane z bonusu nie podlegają obrotowi.

Aktualnie Polski bukmacher STS oferuje graczom freebet bez depozytu w kwocie 29 PLN. Bonus można odebrać jeśli podczas rejestracji na stronie www.sts.pl gracz wpisze specjalny kod promocyjny „BETONLINE„. Trzeba pamiętać, że kod promocyjny można wpisać jedynie podczas zakładania konta, potem nie będzie już możliwości wpisania go i otrzymania darmowe bonusu.

Zwrot podatku od wygranej w Betfan

Coraz częściej bukmacherzy oferują swoim graczom promocję w postaci gry bez podatku. Polega ona na zwrocie kwoty podatku, która zgodnie z obowiązującymi przepisami potrącana jest od wygranych graczy. Promocja w zależności od zakładu bukmacherskiego dotyczy zwrotu całego podatku lub jego części. Doświadczeni gracze uznają tego typu promocje za jedną z najatrakcyjniejszych ofert bukmacherów.

Wysokość zwrotu podatku zależy od wysokości kursu oraz wniesionej stawki na zakład. W przypadku uzyskania wygranej do kwoty 2280 PLN obowiązuje podatek w wysokości 12%. Powyżej tej kwoty gracz zapłaci 10% podatku od wygranej. Zakłady bukmacherskie oferują zwrot części podatku najczęściej w przypadku najwyższych wygranych, dotyczących kuponów akumulacyjnych.

Polski bukmacher Betfan na swojej stronie www.betfan.pl przygotował świetną ofertę obstawiania bez podatku. Każdy kupon, który ma kurs nie mniejszy niż 2.0 jest uprawniony w tej promocji.

betfan obstawianie meczów bez podatku
Legalny bukmacher betfan – Obstawianie meczów bez podatku od gier

Bonus po wpłacie depozytu najczęściej stosowany

Bonus po wpłacie to darmowa dodatkowa kwota poza przyznanym bonusem. Promocja polega na wpłacie depozytu, od którego gracz otrzymuje 100% lub więcej bonusowej kwoty w wysokości depozytu oraz dodatkowo darmowy bonus, którego wysokość zależy od wartości wpłaty depozytowej. Możliwość wypłaty środków pieniężnych na główne saldo gracza możliwe jest w przypadku spełnienia warunków promocji.

Najczęściej bukmacherzy wymagają, aby gracz dokonał kilkukrotnego obrotu kwotą bonusu depozytowego oraz otrzymanego dodatkowego darmowego bonusu. Podobnie jak w innych bonusach, należy zagrać za minimalny kurs określony w regulaminie promocji.

Bonus od depozytu jest najczęściej stosowaną promocją jaką oferują Polscy legalni bukmacherzy online. Praktycznie każdy z zakładów online ma w ofercie taki bonus.

Najwyższe kursy bukmacherskie

Podwyższanie kursów stanowi jedną z najpopularniejszych promocji przyciągających graczy. Zakłady bukmacherskie w ramach prowadzonej polityki marketingowej oferują najkorzystniejsze kursy na najpopularniejsze wydarzenia sportowe. Zestawienie promocyjnych kursów w jednym kuponie akumulacyjnym umożliwia uzyskanie znacznie wyższej wygranej niż w przypadku standardowych propozycji kursowych. Zakłady bukmacherskie stale analizują kursy konkurencji, w celu dostosowania swojej oferty do potrzeb rynku.

W branży bukmacherskiej powstaje coraz więcej legalnych firm oferujących zawieranie zakładów wzajemnych, dlatego gracze mają szeroki wybór oferty promocyjnej zakładów bukmacherskich. Bukmacherzy oferują najwyższe kursy w specjalnych ofertach t.j. Typ Dnia, Mega Kursy czy Super oferta. Żeby skorzystać z promocji, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę na stronie internetowej bukmachera zawierającą najlepsze kursy w ofercie.

legalny bukmacher betclic polska oferta zakładów
Legalny bukmacher Betclic – Bonusy, oferta, cashback

Zakład bez ryzyka (cashback)

Większość ofert zakładów bukmacherskich zawiera tzw. zakład bez ryzyka. To jedna z najpopularniejszych promocji, która umożliwia graczowi zawarcie zakładu wzajemnego bez ryzyka utraty wpłaconych środków pieniężnych. To jednokrotny bonus, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród graczy. W przypadku niepowodzenia gracz otrzyma zwrot kwoty wniesionej do kuponu.

Oferta promocyjna zakładów bukmacherskich skierowana jest do graczy stacjonarnych oraz online. Każda dostępna promocja posiada odrębne warunki ujęte w regulaminie promocji, niezbędne do spełnienia przez graczy. Przed skorzystaniem z oferty promocyjnej bukmacherów, warto dokonać analizy dostępnych ofert na rynku, aby wybrać propozycję najbardziej odpowiednią dla gracza. Promocje i bonusy to podstawowy wabik na klientów, dlatego bukmacherzy skrupulatnie analizują rynek w celu dostosowania swoich bonusów do ofert konkurencyjnych firm bukmacherskich.

0 / 5. Ocen: 0


Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl