STS to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. W dzisiejszym artykule przygotowaliśmy kompendium wiedzy na jego temat. Czy to najlepszy bukmacher dla początkujących typerów? Jakie są bonusy dla nowych użytkowników? Jak prezentuje się strona internetowa? Czy jego oferta jest ciekawa? Na wszystkie te pytania odpowiadamy w niniejszym artykule.

sts dla początkujących typerów
STS to najlepszy w Polsce bukmacher dla początkujących graczy?

Czy witryna bukmachera STS jest przygotowana w sposób prawidłowy? 

STS to bardzo silna i rozpoznawalna marka bukmacherska, która ma bardzo dobre opinie wśród zawodników z całej Polski. Jest to oczywiście spowodowane tym, iż ma on bardzo dobre propozycje dla swoich zawodników. Jego oferta uznawana jest przez wielu ekspertów za jedną z najlepszych na całym rynku zakładów bukmacherskich w Polsce. Po samym wejściu na stronę internetową tego bukmachera możemy przekonać się, z jak dobrą firmą mamy tam do czynienia. 

Serwis bukmachera STS, który znajdziemy pod adresem www.sts.pl, pod każdym względem wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem. Można znaleźć na niej wszystkie interesujące informacje, których poszukują użytkownicy. Na górze strony są zakładki dotyczące zakładów – w tym zakładów na żywo, e-sportów oraz sportów wirtualnych. Ponadto, bo boku ekranu ulokowany jest kupon. Można go wysłać w dowolnie przez siebie wybranym momencie. Poniżej ulokowany jest z kolei czat dla graczy oraz szereg aktualnych promocji tego popularnego bukmachera.

Na środku strony ulokowany jest slajder, w którym znajdują się najważniejsze informacje o bonusach, kursach oraz meczach rozgrywanych w najbliższym okresie czasu. Pod spodem jest tabela z najciekawszymi zakładami na żywo oraz listą najlepszych zakładów na konkretny dzień oraz na weekend. Strona firmy bukmacherskiej STS odznacza się bardzo dużą czytelnością oraz przejrzystością. Żaden z zawodników nie powinien mieć jakichkolwiek problemów ze znalezieniem na niej interesujących go informacji. Pod tym względem STS opinie ma naprawdę bardzo dobre. 

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS!

Kod promocyjny „BETONLINE”

Oferta zakładów bukmacherskich w STS

Ofertę dostępnych dyscyplin u bukmachera STS można znaleźć po lewej stronie ekranu. Na samej górze są polecane wydarzenia – są to wydarzenia, których najczęściej wyszukują zarejestrowani tam użytkownicy. Jest to niezwykle pomocna funkcja. Jeśli w danym dniu gra na przykład jakaś ważna drużyna Ekstraklasy, wówczas informację o tym znajdziemy na stronie internetowej tego bukmachera bardzo szybko. W STS mamy do obstawiania przeszło 30 rozmaitych dyscyplin sportowych. Oferta zakładów udostępniona jest po lewej stronie ekranu. Zakładów na piłkę nożną jest około 100. Jest to naprawdę bardzo dobry wynik, który powoduje, iż STS opinie ma bardzo dobre wśród graczy ceniących tę dyscyplinę sportu. 

Zakłady specjalne to kolejny niezwykły atut firmy bukmacherskiej STS. Dzieli się je na dwa rodzaje. Gdy klikniemy na stronie internetowej STS w zakładkę o nazwie „Zakłady specjalne”, wówczas naszym oczom ukaże się „Hit dnia” oraz „Superoferta”. Są to zakłady, na które obowiązują podwyższone kursy – najlepsze w ofercie tego bukmachera w danym dniu. Oprócz zakładów na wydarzenia sportowe, w STS są również te związane z szeroko rozumianą sferą rozrywki i kultury czy polityki. Gracze mogą tam obstawiać wyniki wyborów w Polsce oraz innych europejskich krajach oraz najbliższe wydarzenia z życia najpopularniejszych polskich celebrytów. 

Innym aspektem, nad którym warto się pochylić są bonusy i promocje w STS. Na początek gracz po rejestracji i wpisaniu kodu promocyjnego „BETONLINE” otrzymuje bez depozytu 29 PLN na start. Ten darmowy bonus można wykorzystać na obstawianie całej oferty bukmachera STS. Kolejnym bonusem jest premia za wpłatę, czyli 100% do kwoty aż 1200 PLN. Żeby tego było mało w STS otrzymamy również freebet 25 PLN na produkt Betgames, o którym piszemy poniżej.

betgames sts bonus bez depozytu
Legalny poker online w Betgames STS

Betgames – wyjątkowa propozycja STS dla fanów hazardu

W STS mamy coś, czego nie znajdziemy u żadnego innego polskiego bukmachera. Mowa tutaj oczywiście o Betgames. Betgames STS to specjalny rodzaj rozrywek karcianych. Możemy tam typować wyniki bakarata, wojny oraz pokera. Są to gry symulowane w czasie rzeczywistym. Rozgrywa się je pomiędzy krupierem a graczem bądź kilkoma graczami. Kursy na wszystkich uczestników ukazują się zarówno przed rozpoczęciem danej rozgrywki, jak i w czasie jej trwania. W czasie trwania rozgrywki są oczywiście odpowiednio modyfikowane. Typer ma za zadanie obstawić zakład – nie musi on dotyczyć tylko tego, kto wygrał. Dotyczą ona także często tego, jaki układ kart okaże się zwycięski (np. w pokerze full, kareta lub kolor).

opinie o bukmacherach

Betgames w STS to rewolucja jakiej nie było od lat, obstawianie gier karcianych w tym poker online to opcja na jaką czekało wielu graczy, nie tylko bukmacherskich.

Ekspert

forum betonline.net.pl

Czy w STS są sporty wirtualne?

Sporty wirtualne pojawiają się coraz częściej w ofercie polskich firm bukmacherskich. Czy STS również należy do tego grona? Okazuje się, że tak. U tego bukmachera możemy obstawiać mecze wirtualne piłki nożnej, koszykówki oraz tenisa. trzy dostępne dyscypliny to trochę mało. W większości przypadków firmy bukmacherskie oferują swoim graczom minimum pięć dyscyplin. Wówczas dochodzą jeszcze wyścigi psów bądź kolarstwo. Jakość rozgrywek oferowanych w STS nie jest najgorsza, jednak jeśli porównamy ją z jakością rozgrywek u innych popularnych bukmacherów (np. Fortuny), to wypada ona blado. Z pewnością nad sportami wirtualnymi STS powinien popracować.

E-sport w STS – najważniejsze informacje

Czy w STS jest dostępny e-sport? Oczywiście, że tak. STS według wielu ekspertów ma najlepszą ofertę w tym zakresie. Można tam obstawiać gry takie jak:

  • Counter Strike,
  • League of Legends,
  • FIFA,
  • Arena of Valor. 

0 / 5. Ocen: 0


Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl