Totolotek jest jedną z firm najdłużej obecnych na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Możliwość obstawiania wyników zdarzeń sportowych daje graczom od 1992 roku, a w 2013 wprowadził do swojej oferty zakłady online. Totolotek to bukmacher legalnie działający w Polsce na podstawie licencji przyznanej w 2013 roku przez Ministerstwo Finansów. Czy jest to bukmacher, który może stać się najlepszym w Polsce?

polski bukmacher totolotek oferta zakładów i bonusy
Czy bukmacher Totolotek może stać się wiodącą firmą hazardową w Polsce?

Totolotek oferta zakładów sportowych

Totolotek ma dla swoich graczy szeroką ofertę wydarzeń sportowych, których wyniki można typować. Tradycyjnie już w Polsce do najpopularniejszych należą zakłady na rozgrywki piłkarskie. Wybierać można nie tylko wśród najsilniejszych lig, ale także wielu rozgrywek niszowych z krajów całego świata. Bukmacher umożliwia typowanie zarówno końcowych wyników samych meczów, jak i rezultatów uwzględniających handicapy, a także liczby goli (powyżej/poniżej), rzutów rożnych, wyniku do przerwy i wielu innych zdarzeń.

Coś dla siebie znajdą również fani innych dyscyplin sportowych. Sam bukmacher Totolotek na swojej stronie internetowej www.totolotek.pl w kategorii „Najważniejsze sporty” wymienia oprócz piłki nożnej także: hokej na lodzie, koszykówkę, piłkę ręczną, siatkówkę i tenis. Obecnie dostępnych do wyboru jest jednak łącznie 21 różnych dyscyplin. Oprócz wymienionych popularnością cieszą się również sporty walki jak boks czy MMA, ale gracze mogą też typować rozstrzygnięcia w mniej znanych w naszym kraju: darcie, krykiecie czy wyścigach Formuły E.

Trudno już dziś znaleźć bukmachera, który nie miałby w swojej wydarzeń eSportowych. Mają je Betfan, Noblebet czy nawet OKbet. Również Totolotek umożliwia typowanie wyników rozgrywek w najpopularniejszych eSportach: League of Legends, CS:GO czy Dota 2.

nowy bonus w betclic polska 2020
Legalny bukmacher Betclic – Bonusy, oferta, cashback

Totolotek – darmowe bonusy i promocje

Wszystkie firmy bukmacherskie bez wyjątku starają się przyciągnąć graczy do siebie bonusami, na przykład w Noblebet mamy bonus aż 1650 PLN do depozytu. Tymi najbardziej znanymi, o których mówi się zawsze najwięcej, są promocje na start. Chodzi o to, by zachęcić do grania osoby, które nigdy dotąd nie miały założonego konta u danego bukmachera.

Jakie bonusy i promocje oferują Polscy bukmacherzy? Tradycyjnie spotkać możemy trzy podstawowe rodzaje bonusów na start. Są to: coraz rzadziej już stosowany darmowy zakład (freebet), zwrot za zakład przegrany (cashback) oraz bonus od pierwszego, a czasem także od drugiego czy trzeciego depozytu. W przypadku Totolotka mamy do czynienia z tym ostatnim rozwiązaniem.

Totolotek online – bonus powitalny dla nowych graczy

Żeby otrzymać bonus po rejestracji w Totolotku musimy najpierw dokonać własnej wpłaty. Bukmacher Totolotek oferuje doładowanie konta w wysokości 100 % od pierwszego depozytu. Trzeba pamiętać, że promocja dotyczy zawsze tylko nowych klientów, którzy nigdy wcześniej nie grali w zakładach online w tej firmie. Dodatkowo jest ona ograniczona górnym limitem, który wynosi 1 000 złotych. Z kolei minimalna kwota depozytu uprawniająca do skorzystania z niej wynosi 20 zł.

Oznacza to, że przy każdej wpłacie kwoty w przedziale 20 – 1 000 zł od bukmachera dostaniemy na grę drugie tyle. Przy mniejszym depozycie z promocji nie skorzystamy, za to przy większym bonus zostanie dodany do konta, ale tylko w wysokości 1 000 złotych. Bonus dotyczy wyłącznie zweryfikowanych kont graczy.

polski bukmacher sts bez depozytu
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Jak zawsze w przypadku ofert tego typu, podlega on wymaganiom obrotu, zanim wygrane przy jego pomocy środki będzie można wypłacić. W przypadku Totolotka obrotowi poddana musi zostać zarówno kwota depozytu, jak i sam bonus. Obie musimy obrócić trzykrotnie, aby spełnić wymagania promocji. Oznacza to, że jeśli dokonamy minimalnej uprawniającej do udziału w promocji wpłaty 20 złotych, to od bukmachera otrzymamy dodatkowe 20 zł, a następnie musimy wnieść zakłady o wartości równej trzykrotności zarówno naszej wpłaty, jak i kwoty bonusowej. W tym przypadku będzie to 3 x 20 + 3 x 20 = 120 zł. De facto więc, przed wypłatą środków bonusowych musimy łącznie zagrać za 6 razy tyle, ile wpłaciliśmy.

Ale to nie wszystko. Do wykonania obrotu wliczane są wyłącznie te kupony, na których znajdują się przynajmniej 3 zdarzenia, a w dodatku minimalny kurs każdego z nich wynosi co najmniej 1,35. Ponadto, do obrotu na każdym kuponie wlicza się tylko maksymalnie łączną kwotę depozytu i bonusu. Czyli, wracając do naszego przykładu, jeśli wpłaciliśmy 20 złotych, to z każdego kuponu brana pod uwagę będzie tylko suma tej wpłaty i kwoty bonusowej, a zatem 40 (20+20) zł. Całego obrotu musimy dokonać w ciągu 30 dni.

Warto też pamiętać o zasadach, których nie wolno złamać obracając swój bonus. W ramach tego samego zdarzenia nie wolno postawić na dwa lub więcej różnych wyników meczu. W takim przypadku bonus przepada. Jego odebraniem może także skutkować wniesienie kilku zakładów na to samo zdarzenie. Ponadto, traci on ważność w sytuacji zlecenia wypłaty środków przed dokonaniem warunków obrotu. Warto więc pamiętać, by nie złożyć takiej dyspozycji przedwcześnie.

Bonus King Size – co to jest?

Totolotek ma także specjalną bonusową ofertę dla graczy, którzy mają już u tego bukmachera założone konta. Bonus King Size to doładowanie wygranych w przypadku zakładów wielokrotnych. Jeśli na kuponie znajdzie się przynajmniej 5 zdarzeń o kursie wynoszącym nie mniej niż 1,21 każde, to w przypadku, gdy wszystkie są trafione, otrzymujemy odpowiednio wyższą wygraną niż ta wynikająca z samego łącznego kursu. Wysokość bonusu jest uzależniona od liczby zdarzeń znajdujących się na kuponie. W przypadku 5 wytypowanych prawidłowo wyników można otrzymać dodatkowe 5 %, a później wysokość dodatkowej wygranej rośnie, by osiągnąć 66 % przy trafieniu aż 30 zdarzeń na jednym kuponie.

Wysokość bonusu King Size w zależności od liczby zdarzeń na kuponie wynosi:

 • 5 zdarzeń – 5 %
 • 6 zdarzeń – 10 %
 • 7 zdarzeń – 15 %
 • 8 zdarzeń – 20 %
 • 9 zdarzeń – 25 %
 • 10 zdarzeń – 30 %
 • 11 zdarzeń – 35 %
 • 12 zdarzeń – 40 %
 • 13 zdarzeń – 45 %
 • 14 zdarzeń – 50 %
 • 15 – 29 zdarzeń – 52 %
 • 30 zdarzeń – 66 %
betfan obstawianie meczów bez podatku
Legalny bukmacher betfan – Obstawianie meczów bez podatku od gier

Aplikacja mobilna do obstawiania meczów

Totolotek oferuje graczom nie tylko możliwość typowania wyników na swojej stronie internetowej, ale również w aplikacji mobilnej. Aplikacja na Androida umożliwia skorzystanie z dostępu do tych samych zakładów, które są dostępne dla użytkowników w klasycznej wersji online. Dodatkowo jednak pojawia się tu kolejny bonus od pierwszej wpłaty w aplikacji, który jest niezależny od bonusu od pierwszego depozytu.

Bonus aplikacja w Totolotku jest dostępny dla tych użytkowników, którzy mają zweryfikowane konto gracza. Każdy może skorzystać z niego przy pierwszej wpłacie dokonanej poprzez aplikację, nawet jeśli wcześniej wykorzystał także bonus od pierwszego depozytu w wersji online. Minimalna kwota wpłaty uprawniająca do skorzystania z bonusu w aplikacji wynosi 20 złotych. Z kolei górnym limitem bonusu jest 49 zł. Oznacza to, że nawet przy większym depozycie w aplikacji nie otrzymamy więcej dodatkowych środków niż 49 zł.

Warunki obrotu w bonusie aplikacja są podobne do tych przy pierwszej wpłacie online. Tu także należy trzykrotnie przed wypłatą obrócić zarówno kwotę samego depozytu, jak i bonusu, ale tym razem określony jest kurs minimalny całego kuponu, a nie poszczególnych zdarzeń. Do obrotu zaliczają się tylko kupony z kursem wynoszącym co najmniej 1,90. Może on zostać uzyskany zarówno na pojedynczym zdarzeniu, jak i być wynikiem mnożenia kursów kilku zdarzeń na jednym kuponie.

Bonus musi zostać obrócony w ciągu 30 dni i tu także brana pod uwagę jest wyłącznie suma stawki i bonusu. Wyłączenia są analogiczne do promocji bonus powitalny. Nie można zawierać zakładów na różne wyniki w ramach tego samego zdarzenia oraz kilku zakładów na to samo zdarzenie, a ponadto utratą całego bonusu i środków wygranych przy jego pomocy skutkuje złożenie polecenia wypłaty środków zanim dokonany zostanie cały wymagany regulaminem promocji obrót.

Warto także pamiętać, że w przypadku nowych klientów, którzy jeszcze nie skorzystali z bonusów Totolotka, każda pierwsza wpłata jest uznawana za uprawniającą do bonusu powitalnego 100 % do 1 000 zł, nawet jeśli zostanie dokonana w aplikacji. Z kolei do bonusu aplikacja uprawnia dokonanie wpłaty wyłącznie poprzez aplikację mobilną, jeśli bonus powitalny został już przyznany. Musi to jednak być kolejna wpłata. Nie jest możliwe otrzymanie obu bonusów jednocześnie przy pomocy jednej wpłaty poprzez aplikację.

0 / 5. Ocen: 0


Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl